Nerozmýšľaj príliš dlho! Mzda do 1450€! Nástup ihneď! Skladáš, montuješ, zlepuješ a kontroluješ - nič náročné.

Work House SK družstvo

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilinský kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac+ bonusy + odmeny
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Neváhajte sa podeliť o svoje skúsenosti a buďte za to finančne ohodnotení, pracujte v nadnárodnej spoločnosti, ktorá sa zaoberá výrobou plastových komponentov do áut ako sú značky Kia, Hyundai, VW, Audi. Práca vhodná pre mužov a ženy, páry či skupiny.

- nenáročné skladanie, lepenie a kontrola komponentov
- skladanie a montáž
- spracovanie plastových komponentov
- skrutkovanie jednotlivých častí

Pracuje sa v dvojzmennej alebo trojzmennej prevádzke 7,5 hodiny denne
- víkendy voľné
- nadčasy podľa dohody
- práca vhodná pre mužov, ženy, partie, páry
- skupinová, tímová práca na montážnej linke
- prax nie je potrebná - na každý úkon Vás zaučia
- práca v stoji

Mzdové podmienky :
od 4,20 € - 6,50 €/hod v čistom
bonus za dochádzku - za splnenú pracovnú mesačnú dochádzku.
+ bonus za kvalitu a dochádzku
+ možné týždňové - dvojtýždňové vyplácanie

Ak Vás naša ponuka zaujala môžete volať na tel. číslo:
+ 421 908 582 618
+ 421 905 606 609
alebo
písať na mail: job@workhouseeu.sk

+ individuálne správanie ku každému zamestnancovi
+ dvojtýždenné zálohy
+ zvýšenie mzdy po skúšobnej dobe
+ dochádzkový bonus
+ rôzne benefity
+ ubytovanie a odvoz do zamestnania sú zabezpečené
+ v prípade potreby Vás vieme preradiť na inú pozíciu - záleží od šikovnosti a skúseností.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Naša spoločnosť ponúka komplexný personálno-poradenský servis, ktorý zohľadňuje klientove individuálne požiadavky a potreby. Pre svojich klientov zabezpečujeme profesionálny prístup založený na dôvere, osobnom prístupe a vzájomnom rešpekte.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov