Mzda až do 1100€! Práca v sklade, ubytovanie, zálohy až do 150€ ,bonusy. Nástup ihneď!!!

Work House SK družstvo

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Púchov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacbonusy, benefity
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijímame nových ľudí na pozíciu manipulačného pracovníka.
Prax nie je nutná.
Každého zamestnanca preškolíme, zaučíme a všetko potrebné vysvetlíme na danú pozíciu.

Náplňou práce je:
- Práce pri zabezpečovaní nákladky a výkladky pneumatík v závislosti od výrobného plánu a podľa požiadaviek.
- Nakladanie pneumatík na dopravnikový pás.
- Triedenie pneumatík podľa požadovaného plánu.
- Pomocné práce operatívneho charakteru.
- Dodržiavanie bezpečnostných a protipožiarných predpisov a opatrení na pracovisku.
- Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku.

Práca na 2 až 4 zmeny, možnosť práce nadčas.
Mzda sa vypláca v čistom: od 4,5 - 6 € / hod.

Ak Vás naša ponuka zaujala a máte chuť pracovať neváhajte nás kontaktovať na tel. číslo, kde Vám všetko bližsie vysvetlíme:
+ 421 917 607 937

mail: praca@workhouseeu.sk

- Vyplácanie mzdy v dohodnutý termín
- Individuálny prístup ku každému zamestnancovi
- Týždenne zálohy až do výšky 150 € podľa dochádzky.
- Možnosť slušného ubytovania
- Zvýšenie mzdy po skušobnej dobe
- Rôzne benefity ako docházkový a výkonostnný bonus.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

chuť pracovať, spoľahlivosť, zodpovednosť

Naša spoločnosť ponúka komplexný personálno-poradenský servis, ktorý zohľadňuje klientove individuálne požiadavky a potreby. Pre svojich klientov zabezpečujeme profesionálny prístup založený na dôvere, osobnom prístupe a vzájomnom rešpekte.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov