Pridať inzerát

Pracuj v Belgicku - Servisný technik/ údržbár

Work Force nv

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Belgicko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 18 EUR/hod.Mzda vyplácaná týždenne
  • Termín nástupu: Ihneď alebo dohodou
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho Belgického klienta hľadáme ľudí na pozíciu - Servisný technik/ Údržbár (najlepšie s 3 ročnou praxou).

Práca vyžaduje vykonávanie širokej škály rôznych mechanických a stavebných prác pri údržbe a opravách budov a zariadení, súčasťou sú aj jednoduché konštrukčné a výrobné úlohy.

Práce sa často vykonávajú bez dozoru a teda vyžadujú samostatnosť, niekedy budete súčasťou malej skupiny údržbárov, ale po dokončení všetka práca podlieha záverečnej kontrole.

Angličtina na aspoň hovorovej úrovni (minimálne A2). V prípade ak sa vyskytne chyba, ktorú neviete vyriešiť, je na Vás komunikovať s dodávateľmi a nájsť riešenie.

Pracuj 40 až 50 hodín týždenne, od pondelka do soboty.
Tuesday is a pay day! - mzda je vyplácaná týždenne každý utorok.
Zabezpečíme ubytovanie s wifi pripojením.
Dlhodobá spolupráca, nejedná sa o tzv. "fušky"!

Informácie o výberovom konaní

Konečná výška hodinovej odmeny závisí od praxe.

Uchádzačom, ktorý spĺňajú požiadavky sa ozveme do 24 hodín (od obdržania životopisu) s termínom pohovoru.

Pohovor bude po telefóne, resp. v aplikácii WhatsApp (nainštalujte si do telefónu), prípadne pomocou video aplikácie na stránke profesia.sk. Konkrétnejšie informácie budú vopred zaslané v SMS/ emaily.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Servisný technik

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ochota učiť sa nové procesy a postupy.

We offer a great variety of opportunities & roles

If you are a technician who values a rewarding career, earning a lot of money, and is always looking to expand his/ her knowledge, you may be a match for our team.

Have a look at our jobs that are currently available and get in touch!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov