Pridať inzerát

Chyžná/Chyžný

Work crew B.V.

  • Miesto práce: Van Heeckeren Hotel, Torenstraat 22, 9163 HE Nes, Holandsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 13,5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: čo najskôr
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si profesionalny housekeeper/upratovac, ktory ma zaujem kazdy den starat sa o cistotu a hygienu v nasich hotelovych izbach a apartmanoch, udrziavat vsetko pekne ,super ciste a uhladne v izbach a apartmanoch a nikdy sa neboji tvrdej prace aj v najhorucejsej sezone roka -leto?

Po tazkom obdobi s koronou hladame sikovneho, timoveho hraca, ktory ma zaujem pracovat vo velkom time a neobava sa “hard worku” - makacky- v najhorucejsej sezone roka -leto.

Predpokladame, ze si timovym hracom , ktory bude precizny, iniciativny, samostatny, bude mat zaujem vzajomne podporovat a pomahat svojim kolegom. Vasni a ambiciam sa medze nekladu , teda budes mat moznost ukazat , aky talent sa v tebe skryva a taktiez - milujes vtipy a zabavu ???Prave tymi nas tim kolegov urcite nebude setrit. Moznost lepsie spoznat svojich kolegov ziskas v case zabavy a popracovnych stretnuti.

obetujeme sa
• Nástupný plat 13,50 EUR za hodinu, ktorý môže rýchlo rásť, ak sa preukážete vo funkcii
• Vaše miesto na spanie môžeme zariadiť za poplatok (od 7,00 € za noc za spoločnú izbu, 12,00 € za súkromnú izbu a viac možností pre štúdiá a apartmány za vyššie s vyššími cenami) cena all inclusive (ak zostanete celý sezóna požadujeme zálohu za túto izbu)
• Stravovanie v práci!

CV (zivotopis) a motivacny list je mozne zaslat na e-mailovu adresu hr@vhgroep.nl.

Van Heeckeren Group ( www.werkopameland.nl) je dlhorocnou spolocnostou, ktorou prioritou je neustale napredovanie a zlepsovanie svojich zamestnancov s cielom poskytovania co najlepsieho servisu svojim zakaznikom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Housekeeping

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Predpokladame, ze si timovym hracom , ktory bude vzajomne podporovat a pomahat svojim kolegom. Vasni a ambiciam sa medze nekladu , teda dostanes moznost ukazat , aky talent sa v tebe skryva a taktiez milujes vtipy a zabavu ???– prave tymi nas tim kolegov urcite nebude setrit. Moznost lepsie spoznat svojich kolegov ziskas v case zabavy a popracovnych stretnuti.
Zakladne predpoklady:
- precíznosť
- iniciatívnosť
- samostatnosť
- zodpovednost
- praca v time

Van Heeckeren Group ( www.werkopameland.nl ) je dlhorocnou spolocnostou, ktorou prioritou je, neustale zlepsovanie svojich zamestnancov s cielom poskytovania co najdokonalejsieho servisu svojim zakaznikom.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Van Heeckeren Group
Kerkplein 6
9163HB Nes
Holandsko