Pridať inzerát

Skladník vo velkosklade s drevenými profilmi

WOOD-PROFIL s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nižná
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 200 EUR/mesiacpravidelne odmeny navyše k platu počas roka
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu skladníka v sklade s dreveným stavebným materiálom (drevenými profilmy) v Nižnej na Orave, práca zahŕňa výdaj tovaru zákazníkom, manipulácia s tovarom pomocou VZV a najmä ručne, naskladnovanie, príprava materiálu na odber, a prípraný rozvoz po okolí. Pracovná doba od 7:00 do 16-17:00 hodiny, len PON-PIA víkendy voľné. Mzda v čistom na začiatok 1100€ mesačne, na tpp. Plus osobné hodnotenie podla snahy.

Volné víkendy.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Dlhoročné skúsenosti s výrobou a predajom drevených profilov. Ponúkame široký sortiment drevených interiérových a exteriérových obkladov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov