Pridať inzerát

Stolár

WOOD CRAFTERS s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Zvolenská cesta, Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 050 EUR/mesiacOdmeny
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba nabytku, montáž nabytku, výroba nabytku z masívu, skladanie nabytkovych dielcov z drevotriesky

Preplatené nadčasy, Firemné oblečenie, Firemné auto na montáže, dielňa je vybavená kuchynkou s chladničkou, kávovarom, samozrejme mikrovlnkou a malou jedálňou, firemné akcie + koncoročné odmeny za výkon

Nástup je možný ihneď po dohodnutí podmienok na osobnom pohovore. ŽIVOTOPIS žiadame poslať na uvedený mail s predmetom: ŽIVOTOPIS

Pracovná doba je od 8:00 do 16:30. Každá hodina navyše je s príplatkom. Celodenné montáže mimo okres s príplatkom + preplatené diety.

Niesme veľká firma, ale veríme, že máme čo ponúknuť.

U nás nezažiješ stereotyp

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stolar

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Stolar

chuť učiť sa nové veci a zmysel pre detail. Nemusíš byť vyučený stolár, ale idealne je mať k práci s drevom rešpekt a pozitívny vzťah. Na žiadosti bez praxe nebudeme reagovať. Hľadáme samostatného stolára.

Sme mladá, rozvíjajúca sa firma, ktorá vznikla z lásky a rešpektu k tomuto krásnemu remeslu. Venujeme sa výrobe atypických nábytkov, nábytku na mieru a rôznym výrobkom z masívu(epoxidové stoly, schodiská, nábytkové zostavy).