Pridať inzerát

Špecialista starostlivosti o zákazníkov - so slovenčinou

WOOD & Company Financial Services, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prague, Česko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 35 000 - 45 000 Kč/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa práca s klientmi? Výborne – máme ich už viac ako 140 000! Teraz sme naše služby rozšírili aj na Slovensko a hľadáme slovensky hovoriaceho kolegu/kolegyňu, ktorý sa bude starať o našich slovenských klientov.

V Portu si zakladáme na osobnom prístupe a je to jedna z našich hlavných priorít. Práca s klientmi nie je iba o riešení problémov, ale je to aj skvelý zdroj informácií pre inovácie, ktorých môžeš byť súčasťou.

Čo obnáša customer care v Portu?

  • On-boarding nových klientov – Neboj sa, nikomu nemusíš predávať naše služby, klienti k nám chodia sami.
  • Komunikácia s klientmi – Neutečieš pred zvoniacim telefónom alebo novým chatom? Si náš človek!
  • Práca v našom CRM – Na pár kliknutí dokážeš klientovi s čímkoľvek poradiť.
  • Spolupráca s ostatnými tímami – Máš nápad na zlepšenie procesu alebo produktu? Sem s ním!
  • Vysvetlenie produktu – Portu a jeho produkty budeš mať pod palcom.
  • Prácu je nutné vykonávať z našich kancelárií v Prahe.

Koho na túto pozíciu hľadáme?

Zaujímaš sa o financie a investovanie? Máš plus, ale nie je to podmienka, všetko ti vysvetlíme. Potrebujeme hlavne trpezlivého človeka so zmyslom pre detail a orientáciou na klientskú komunikáciu. Budeš v dennom kontakte s našimi klientmi (písomne aj telefonicky). Keďže sa rýchlo rozrastáme a implementujeme novinky, musíš vedieť držať tempo a prispôsobiť sa.

Čo ťa za to čaká?

Ambiciózny mladý kolektív, ktorý ťahá za jedno lano. Nové kancelárie, ktoré skostnatelé korporátne prostredie našťastie nevideli ani z diaľky. Tešiť sa môžeš na kreatívne prostredie, ktoré ti umožní osobnostne aj pracovne rásť – a tiež na legendárne teambuildingy! Každý deň si môžeš vziať v kuchyňke (vedľa našej vlastnej pípy) aj čerstvé ovocie – a ak by to bolo málo, na konci mesiaca ti pride aj zaujímavý plat.

Sme kolegovia a kamaráti, ktorí sa snažia celú značku Portu posúvať dopredu a písať tak príbeh firmy, v ktorej môže aj tvoje rozhodnutie zmeniť budúcnosť celého Portu.

Chceš sa stať súčasťou tohto tímu? Ozvite sa nám späť

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno