Pridať inzerát

Pracovníčka/ík prevádzky pre Wolt Market

Wolt Slovensko s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac+Bonus za možnú pozíciu vedúcej/vedúceho smeny. Príplatky za víkendy, sviatky a nočné hodiny do polnoci.
  • Termín nástupu: Júl & August
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozývame všetkých tímových hráčov – hľadáš flexibilnú rolu, ktorá formuje budúcnosť maloobchodu? Ak áno, daj nám vedieť!

Podrobnosti pracovnej pozície

Wolt možno poznáš ako fínsku technologickú spoločnosť s apkou na rozvoz jedla. To bol len začiatok – teraz rozbiehame doručovanie potravín a rozličných vecí po celej Európe a Ázii. Wolt Market zohráva hravnú ulohu v tejto expanzii..

Wolt Market je náš vlastný supermarket, ktorý poskytuje prvotriedne pohodlie a zákaznícky zážitok– môžeš si objednať potraviny rýchlosťou svetla až k Tvojim dverám!

Naše tímy Grocery Associate sa nachádzajú v srdci našich predajní Wolt Market v Bratislave – budete mať istotu, že všetky objednávky budú zhromaždené a pripravené na vyzdvihnutie našimi kuriérskymi partnermi alebo zákazníkmi.

Budete pracovať na flexibilné zmeny – obchody sú otvorené 7 dní v týždni a vítané sú aplikácie na plný aj čiastočný úväzok. Budete súčasťou zábavného tímu, ktorý nanovo definuje, ako nakupujeme, a kým sa vaši kolegovia radi podelia o vtip, zároveň sú na svoju prácu skutočne hrdí – ako spoločnosť robíme bežné veci nezvyčajne dobre!

Čo budeš robiť?

- Spracovanie objednávok cez našu aplikáciu “Merchant”.
- Pripravovanie a balenie potravín a ich odovzdávanie zákazníkom a kuriérom.
- Prijímanie tovaru a denný kontakt s dodávateľmi a kuriérmi.
- Kontrola kvality potravín.
- Udržiavanie poriadku a čistoty v predajni.
- Účasť na rozvoji každodenných operácií nášho Marketu.

- Práca v modernej spoločnosti s potenciálom rásť.
- Občerstvenie na pracovisku.
- Priateľské prostredie.
- Pravidelné teambuildingy.
- Krátke smeny a flexibilita pre každého.

- Si nadšený z práce v prostredí kde sa veci menia a zlepšujú?
- Rád prevezmeš zodpovednosť za svoju prácu a si naňu hrdý?
- Chceš sa stať súčasťou mimoriadne ambiciózneho teamu kde všetci ťahajú za jeden povraz?
- Ak áno, tak klikni nižšie a prihlás sa k nám!
- Prihlášky budeme priebežne posudzovať, preto prosím svoju prihlášku pošli čo najskôr. Ďakujeme :)

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2022 (ostáva ešte 29 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Gmail - Mierne pokročilý
Excel - Základy
Ovládanie smartphone - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Rýchlo sa učíš a máš schopnosť robiť viac vecí naraz?
- Si “proaktívny” a “na prácu sústredený” sú toto slová, ktoré ťa vystihujú?
- Máš dobrý prístup a baví ťa myšlienka pracovať v rýchlo sa rozvíjajúcom pracovnom prostredí?
- Si technicky zdatná/ý?
- Môžeš pracovať cez deň, večer aj cez víkend?
- Skúsenosť z práce v potravinách je výhodou.
- Dohovoríš sa v slovenskom a anglickom jazyku?
- Máš právo pracovať na Slovensku?

Wolt je technologická spoločnosť, vďaka ktorej je neuveriteľne jednoduché objednávať si online z najlepších reštaurácií, obchodov s potravinami a ďalších lokálnych obchodov až k tebe domov alebo do kancelárie. Od spustenia pred 7 rokmi sa Wolt rozšíril zo Škandinávskej platformy na doručovanie jedál na popredného hráča v oblasti doručovania všetkého v regióne EMEA.

Wolt spolupracuje s desiatkami tisíc reštaurácií a maloobchodných partnerov, ako aj s viac ako stotisíc kuriérmi v 23 krajinách a viac ako 250 mestách. V novembri 2021 Wolt a spoločnosť DoorDash oznámili, že spájajú svoje sily a očakáva sa, že transakcia sa uzavrie v prvej polovici roku 2022. Pokračujeme v rýchlej expanzii a hľadáme ďalšie talenty, ktoré by sa k nám pridali.

Wolt ponúka zákazníkom a partnerom nielen skvelé aplikácie, ale vyvíja aj širokú škálu technológií a riešení. Naše aplikácie (iOS a Android) majú najvyššie hodnotenia v odvetví, hlavne kvôli nášmu prístupu zameranému na zákazníka. Napríklad, náš tím zákazníckej podpory reaguje na dotazy v priebehu niekoľkých minút a v jazyku nášho zákazníka.