Pridať inzerát

Pracovník/čka prevádzky pre Wolt Market

Wolt Slovensko s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Možno poznáte Wolt ako fínsku technologickú spoločnosť, ktorá funguje ako platforma na rozvoz jedla. To je len špička ľadovca! Spúšťame rozvoz retailu a potravín naprieč Európou a Áziou a Wolt Market je stredobodom tejto expanzie.

Wolt Market je náš vlastný supermarket, ktorý ponúka prvotriednu dostupnosť a zákaznícku skúsenosť - môžete si objednať z veľkej ponuky prémiových potravín, ktoré Vám doručíme rýchlosťou svetla.
Náš tím Grocery Associates je srdcom Wolt Marketu a Vašou zodpovednosťou bude kompletizácia objednávok a ich odovzdávanie našim partnerským kuriérom alebo zákazníkom.
Obchod je otvorený 7 dní v týždni a ponúkame prácu na plný aj čiastočný úväzok. Zmeny sú flexibilné. Buďte súčasťou skvelého tímu a priateľskej firemnej kultúry, kde sme si všetci rovní a nehráme sa na korporátny rebríček funkcií. Meníme podobu nakupovania a ako firma robíme obvyklé veci, neobvykle dobre!

Čo budete robiť

- kompletizovať objednávky s našou Merchant aplikáciou
- odovzdávať objednávky kuriérom
- ukladať produkty do regálov
- udržiavať poriadok
- udržiavať aktuálnosť informácií o produktoch v našom systéme
- zlepšovať procesy a systémy

Čo by ste mali vedieť alebo mať

- rýchlo sa učíte a multitasking Vám nerobí problém
- proaktívny, prozákaznícky a can-do prístup
- schopnosť pracovať v rýchlo sa vyvíjajúcom prostredí
- technicky zdatný (viete používať smartphone a notebook)
- máte možnosť pracovať cez deň, v noci a počas víkendov
- skúsenosť z potravinového retailu je výhodou
- základná znalosť angličtiny
- potravinársky preukaz je výhodou (možnosť dorobenia)

- práca v modernej spoločnosti s potenciálom rásť
- občerstvenie na pracovisku
- podporujeme diverzitu
- priateľské prostredie
- teambuilding
- work life balance

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

G Suite - Základy
Komunikačné zručnosti - Pokročilý
Ovládanie smartphone - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Wolt je technologická spoločnosť, vďaka ktorej je neuveriteľne jednoduché objednávať si online z najlepších reštaurácií, obchodov s potravinami a ďalších lokálnych obchodov až k tebe domov alebo do kancelárie. Od spustenia pred 7 rokmi sa Wolt rozšíril zo Škandinávskej platformy na doručovanie jedál na popredného hráča v oblasti doručovania všetkého v regióne EMEA.

Wolt spolupracuje s desiatkami tisíc reštaurácií a maloobchodných partnerov, ako aj s viac ako stotisíc kuriérmi v 23 krajinách a viac ako 250 mestách. V novembri 2021 Wolt a spoločnosť DoorDash oznámili, že spájajú svoje sily a očakáva sa, že transakcia sa uzavrie v prvej polovici roku 2022. Pokračujeme v rýchlej expanzii a hľadáme ďalšie talenty, ktoré by sa k nám pridali.

Wolt ponúka zákazníkom a partnerom nielen skvelé aplikácie, ale vyvíja aj širokú škálu technológií a riešení. Naše aplikácie (iOS a Android) majú najvyššie hodnotenia v odvetví, hlavne kvôli nášmu prístupu zameranému na zákazníka. Napríklad, náš tím zákazníckej podpory reaguje na dotazy v priebehu niekoľkých minút a v jazyku nášho zákazníka.