Pridať inzerát

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - vstřikolisy a roboty pro SR

WOLIP s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Okres Nitra
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1 000 - 1 500 EUR/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, českou výrobní obchodní společnost, s dlouholetou tradicí v Olomouci, obsazujeme pracovní pozici OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE pro prodej komponentů a náhradních dílů v oblasti vstřikolisů a robotů pro Slovensko.

Skvělá příležitost pro obchodníka technického vzdělání, který ví, jak funguje technologie pro vstřikování plastů a robotů a jeho ,,druhé já" je komunikace s lidmi.

Důležité je mít praxi v této oblasti a znát tento segment firem v oblasti strojírenství.

Co bude Vaší náplní práce?

  • Obchodní a akviziční činnost
  • Práce s databází klientů
  • Řešení zakázky od A-Z

Více k detailu práce:

  • Prodej + projektový management - projektový obchod v rámci Slovenské republiky
  • Příprava cenové nabídky
  • Příprava obchodní smlouvy
  • Objednávka komponentů
  • Řešení kontraktu - dohled nad celým průběhem obchodu
  • Pravidelná komunikace s klientem
  • Následná péče o klienta

  • Jaké znalosti a dovednosti byste měl mít:Technické vzdělání nebo praxi v oboru
  • Znalost technologie vstřikování plastů a robotů
  • Velmi dobré komunikační dovednosti
  • Samostatnost a výbornou organizaci práce
  • Časovou flexibilitu a ochotu cestovat
  • Komunikační angličtina
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co společnost nabízí?

  • Velmi zajímavé finanční ohodnocení - fixní plat (dle Vaší praxe) + provize z prodeje
  • Dlouhodobou práci ve stabilní firmě
  • Benefity: auto i k osobnímu využívání, mobilní telefon, notebook, příspěvek na stravování, 5 týdnu dovolené, zdravotní volno/sickdays, vzdělávání, flexibilní pracovní dobu, firemní akce, profesionální školení v rámci oboru, finanční dar k jubileu, finanční příspěvky k narození dítěte apod.
  • Zajímavou práci ve stabilní české společnosti, která v tomto roce oslaví 30.let na trhu a neustále se rozvíjí
  • Samostatnost - pracovní den si tvoříte sami
  • Rodinnou atmosféru
  • Nástup možný dle domluvy

Výhodou bude, pokud:

… se v našich požadavcích najdete a budete mít pocit, že čekáme jen na Vás:-).

V případě, že je tato práce přesně to, co hledáte, pak neváhejte a zasílejte svůj životopis i s fotografií (přece jen prodává i první dojem :).

Případně volejte ohledně bližších informací.

Těším se na Vaše všetečné dotazy, v případě zájmu jsem na telefonu každý všední den od 8:00 do 19:00.

S přátelským pozdravem

Michaela Švarcová
Recruiter
Mobil: +420 777 570 079
Web: www.wolip.cz

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou