Pridať inzerát

Back Office Manager / Assistant

WOF Group, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiacPlatové ohodnotenie v závislosti od skúseností kandidáta.
  • Termín nástupu: júl - august
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nového člena na pozíciu Back Office Manager/Asistentka. Hľadáme zodpovednú a dynamickú kolegyňu, ktorá zvládne starostlivosť o chod našej kancelárie a všetkých ľudí v nej.

- Administratívne práce pre zabezpečenie plynulého chodu kancelárie spoločnosti - vybavovanie telefonickej, poštovej a emailovej komunikácie, asistenčné práce vedeniu spoločnosti, zabezpečenie kuriéra, výnimočne osobné doručenie, objednávky a drobné nákupy rôzneho druhu (kancelárske potreby, občerstvenie, opravy, IT),
- Organizácia firemných eventov
- Plnenie operatívnych úloh stanovených nadriadenými
- Zabezpečenie chodu kancelárie

Možnosť práce v mestách: Bratislava, Prievidza, Trenčín, Žilina, Zvolen, Banská Bystrica, Nitra, Topoľčany,

- možnosť sebarealizácie
- príjemné pracovné prostredie
- možnosť pracovať home-office
- denné využitie anglického jazyka
- kariérny rast

Informácie o výberovom konaní

Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.
V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám zašlite Váš aktuálny životopis spolu s fotografiou mailom na: jobs@wofexpo.com

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (písomne aj ústne);
- Príjemné, reprezentatívne vystupovanie;
- Dobré organizačné zručnosti;
- Vynikajúce ústne aj písomné komunikačné zručnosti;
- Zodpovednosť a schopnosť zvládať viac úloh;
- Flexibilita;
- Konštruktívne riešenie problémov;
- Energickosť;
- Tímový hráč;
- Samostatnosť;
- Dôslednosť a precíznosť;
- Schopnosť učiť sa nové veci;

Sme startup pôsobiaci v oblasti supply chain event manažmentu prevažne v regióne CEE. Mladý dynamický tím s cieľom stať sa najväčším providerom eventov v Europe.

Organizácia networkov a vytváranie platforiem pre obchodné spoločnosti, ktoré sú zahrnuté v supply chain.

Adresa spoločnosti

Ulica Veterná 8760/43
917 01 Trnava