Pridať inzerát

Výrobný inžinier

Witzenmann Slovakia, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Továrenská 1, 976 31 Vlkanová
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 060 - 1 380 EUR/mesiac+prémie 22%
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•V rámci organizácie zodpovedá za zverené procesy
•Navrhuje layout pracoviska
•navrhuje nové postupy, procesy a ich zmeny
•Navrhuje zmeny základných dát, kusovníkov, postupov a kalkulácií v aplikačnom programe SAP
•Aktívne sa zúčastňuje interných aj externých auditov – predkladá dôkazy
•Vykonáva kapacitné prepočty (Run and Rate) každého procesu každého projektu.
•Technicky a výrobne koordinuje zverené procesy tak, aby boli zabezpečené všetky požiadavky technických noriem a požiadaviek zákazníkov, a tiež aby bol dodržaný časový harmonogram projektu
•Implementuje nové výrobky, procesy a ich zmeny
•Vypracováva podklady pre vytvorenie základných dát, kusovníkov, postupov a kalkulácií v aplikačnom programe SAP
•Vypracováva a aktualizuje Flow Charty, FMEA, technickú dokumentáciu (pracovné inštrukcie, kontrolné inštrukcie, meracie protokoly, Baliace predpisy...)
•Riadi kooperačné vzťahy v rámci zvereného procesu (výber vhodného dodávateľa, prejednanie technických, cenových a dodacích podmienok, dohľad nad prvou dodávkou) –prvý kontakt. Opakované dodávky kooperačných dielcov už následne zabezpečuje poverený pracovník;
•Dohliada na dodržiavanie technologickej disciplíny vo výrobnom procese, ako aj dodržiavanie noriem spotreby materiálu a výkonových noriem;
•Dohliada nad technologické zariadenia vo výrobe, vypracovávanie operatívnych plánov údržby výrobných strojov a zariadení
•Identifikuje nedostatky v procesoch a navrhuje ich zlepšovanie
•Vykonáva školenia operátorov, zmenových majstrov, zmenových údržbárov

- 13. a 14. plat (vianočný a letný bonus podľa stanovených kritérií)
- výrazná dotácia stravy zamestnancom
- bohatý sociálny program
- príspevky do DDS podľa podmienok

Informácie o výberovom konaní

Váš životopis starostlivo posúdime. Kontaktovať budeme
len uchádzačov, ktorí budú pozvaní na výberové konanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického smeru

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ovládanie práce s PC
- schopnosť tímovej práce, zodpovednosť,
precíznosť
- základná znalosť spôsobov riešenia
problémov metódami 5-Why, FMEA...

Spoločnosť Witzenmann Slovakia ponúka optimálne riešenia v oblasti izolácie vibrácií alebo kompenzácie pohybov v systémoch vedení. Medzi našich zákazníkov patria všetci významní výrobcovia vozidiel a systémov z oblasti výroby automobilov, nákladných automobilov, autobusov, stavebných strojov, poľnohospodárskych strojov i koľajových vozidel. Naša spoločnosť poskytuje v najroznejších oblastiach riešenia, ktoré citeľne predlžujú životnosť, zlepšujú hospodárnosť a komfort pro používaní vozidla.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov