Pridať inzerát

IT - trainee/junior technical support

Wittur s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Krupina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 900 EUR/mesiacVýška základnej zložky mzdy závisí od pracovných skúseností uchádzača.
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- základná správa koncových zariadení (počítače, tlačiarne, telefóny, scannere, …)
- základná správa bežných kancelárskych balíčkov (napr. Office) a bežná práca v OS Windows
- základná správa sietí (len patchovanie)
- spracovanie požiadaviek (install, move, add, configure + error solving) na základe ticketového systému
- komunikácia s internými a externými zákazníkmi IT oddelenia
- udržiavanie IT skladu/asset management

- náborový príplatok 300 €
- ročné výkonnostné prémie max. 800 €
- vernostný príplatok max. 80 €
- Letná a Vianočná prémia max 150 € (obe)
- 2 dni dovolenky naviac
- vzdelávanie a rozvoj zamestnancov

V prípade, že spĺňate požiadavky na danú pracovnú pozíciu, prosíme o zaslanie Vášho životopisu. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technické smery, elektrikár

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikačné schopnosti, odolný voči stresu
- prax na pozícii s podobnou náplňou práce vítaná

WITTUR je globálna výrobná spoločnosť pre komponenty, moduly a systémy vo výťahovom priemysle. Kľúčom k nášmu úspechu sú myšlienky, zaväzky a odborné znalosti viac ako 4800 zamestnancov, ktoré prispievajú k trvalému zlepšeniu vo všetkých úrovniach. Náš manažment a personál je skutočne globálny a podnecuje súhru rôznych kultúr a národností v rámci našich projektových tímov s možnosťou medzinárodnej kariéry. V každom z 13 výrobných podnikov dodržiavame rovnaké štandardy, ktoré zabezpečujú , že naše produkty sú najvyššej kvality a sú vyrobené procesmi ohľaduplnými k životnému prostrediu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov