Pridať inzerát

Administratívny pracovník oddelenia Export

Wittur s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Krupina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plánovanie a zodpovednosť za nakládky a transport hotových výrobkov na základe vývozných programov
- zodpovednosť za sklad hotových výrobkov a ich správne naskladňovanie a vyskladňovanie
- disponovanie a plánovanie prepráv
- tvorba vývozných plánov a plánov nakládok
- tvorba prepravných dokumentov
- expresné zásielky a zásielky reklamácií
- interný transport v oblasti export
- komunikácia s prepravnými spoločnosťami, príp. príslušnými úradmi (napr. Colný úrad)
- riadenie a komunikácia s vodičmi VZV, pracovníkmi balenia a vodičmi kamiónov
- práca s ERP systémom
- administratívna práca na jednu zmenu s prípadnou potrebou aj práca nadčas

- náborový príplatok 300 €
- ročné výkonnostné prémie max. 800 €
- vernostný príplatok max. 80 €
- Letná a Vianočná prémia max 150 € (obe)
- 2 dni dovolenky naviac
- vzdelávanie a rozvoj zamestnancov

V prípade, že spĺňate požiadavky na danú pracovnú pozíciu, prosíme o zaslanie Vášho životopisu. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- znalosť skladového hospodárstva a obchodnej korešpondencie
- odolnosť voči stresu a pracovnému zaťaženiu
- teamový hráč
- znalosť moderných ERP systémov

WITTUR je globálna výrobná spoločnosť pre komponenty, moduly a systémy vo výťahovom priemysle. Kľúčom k nášmu úspechu sú myšlienky, zaväzky a odborné znalosti viac ako 4800 zamestnancov, ktoré prispievajú k trvalému zlepšeniu vo všetkých úrovniach. Náš manažment a personál je skutočne globálny a podnecuje súhru rôznych kultúr a národností v rámci našich projektových tímov s možnosťou medzinárodnej kariéry. V každom z 13 výrobných podnikov dodržiavame rovnaké štandardy, ktoré zabezpečujú , že naše produkty sú najvyššej kvality a sú vyrobené procesmi ohľaduplnými k životnému prostrediu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov