Pridať inzerát

Skladový robotník

Wire Technologies s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Podjazdová 21, Prievidza
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 EUR/mesiac- príplatky a mesačné prémie do 90 Eur podľa prémiového poriadku
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie skladovej evidencie zásob na PC
- inventarizácia zásob a odpisovanie
- prebierka dodávky, jej vyloženie, označenie
- príprava expedície hotových výrobkov
- príjem a výdaj materiálu zo skladu
- dvojzmenná prevádzka (ranná/poobedná)

- zabezpečená doprava z Handlovej a späť
- rôzne príspevky zo sociálneho fondu
- stravovanie v jedálni za symbolickú cenu
- príplatok za každú hodinu odpracovanú nad mesačný fond hodín
- 100% mzdové zvýhodnenie za prácu vo sviatok + 2,50 Eur za každú hodinu odpracovanú vo sviatok
- dochádzkový bonus

Žiadosť so životopisom a telefonickým kontaktom posielajte na adresu spoločnosti: Wire Technologies, s.r.o., Podjazdová ulica 21, 971 01 Prievidza, resp. na e-mailovú adresu: jana.jezekova@wiretechnologies.sk. Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť
- základná znalosť práce s PC (Word, Excel, Outlook)

výroba zušľachťovaných vedení, káblových zväzkov a zabudovaných káblových systémov

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov