Pridať inzerát

Výrobno-montážny zamestnanec

Wire Technologies s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prievidza
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 660 EUR/mesiacPríplatky a prémie podľa prémiového poriadku.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž a kompletizácia káblových zväzkov podľa výkresovej dokumentácie
- jednozmenná prevádzka (v budúcnosti dvojzmenná; ranná-poobedná)

- zabezpečená doprava z Handlovej do Prievidze a späť
- príspevky zo sociálneho fondu
- stravovanie v jedálni za symbolickú cenu
- 100% príplatok za prácu vo sviatok + 2,50€ za každú hodinu odpracovanú vo sviatok
- dochádzkový bonus

Žiadosti so životopisom a telefonickým kontaktom posielajte e-mailom na: jana.jezekova@wiretechnologies.sk alebo na adresu: Wire Technologies s.r.o., Podjazdová ulica 21, 971 01 Prievidza.
Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.2.2022 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- samostatnosť
- schopnosť rýchlo sa učiť
- prax v oblasti výroby káblových zväzkov vítaná