Pridať inzerát

Vedúci kancelársky poradca v Bratislave

WinWise s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bottova 1, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 3 000 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Finmex Academy - je globálna značka, ktorá poskytuje služby finančného vzdelávania od najskúsenejších odborníkov na trhu.

Finmex Academy pozýva do svojho tímu
Vedúceho kancelárskeho poradca v Bratislave

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- organizácia, kontrola a koordinácia podniku;
- kvalitný zákaznícky servis;
- obchodné rokovania s klientmi
- vedenie školení finančnej gramotnosti;
- príprava materiálov na školenia
- organizácia procesu obsluhy a obsluhy zákazníka;
- obchodné výkazníctvo (CRM)
- vykonávanie naplánovaných úloh;
- strategické plánovanie;

Ideálnym kandidátom je osoba:

- máte prax v oblasti predaja a vedenie školenia v investičnom odvetví
- máte vysokú osobnú kultúru a viete si efektívne zorganizovať prácu
- ochota učiť sa nové veci, rozvíjať vo finančnom odvetví
- schopnosť udržiavať a rozvíjať vzťahy so získanými klientmi
- priateľské a prístupné správanie
- základné znalosti práce s PC a internetom
- znalosť slovenčiny, ukrajinčiny alebo ruštiny

- pracovná doba - plný úväzok
- základná mesačná mzda: od 1200 do 3000 eur
- pracovná zmluva
- transparentný bonusový systém založený na kariérnom postupe
- práca v skúsenom a dynamickom, medzinárodnom tíme
- odborné zaškolenie, kvalitné interné vzdelávanie
- možnosť napredovania v medzinárodnej štruktúre
- teambuildingové akcie
- možnosť kariérneho a odborného rastu (vrátane zahraničných kancelárií)
- služobné cesty, výmena skúseností v rôznych krajinách

* Vyžaduje sa znalosť slovenského a ruského/ukrajinského jazyka.

* Kandidáti sú vyberaní na základe výberového konania po preštudovaní životopisu!

Tešíme sa na Vás !

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Slovinský jazyk - Pokročilý (C1) a Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Kontakt

Kontaktná osoba: Dmitriy Kutuzakin
Tel.: +421911488855
E-mail: poslať životopis