Pridať inzerát

Business Development Manager Junior

Winners Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 2 000 EUR/mesiacNástupný plat závisí od skúseností uchádzača
  • Termín nástupu: ihneď/ dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dynamická a rýchlo sa rozvíjajúca spoločnosť hľadá do svojho tímu posilu v podobe Business Development Managera. Ponúkame zázemie stabilného pracovného miesta v mladom dynamickom kolektíve a priestor pre osobnostný a profesijný rast. Nazriete do kuchyne vedenia jednej z najväčších spoločnosti v svojom obore a budete mať možnosť pochopiť súvislosti obchodného fungovania podnikateľského subjektu. V našom tíme radi privítame proaktívneho človeka so zmyslom pre poriadok a dôslednosť.

Túto príležitosť ponúkame pre dynamického človeka, ktorého baví predaj, stretávanie sa s ľuďmi, má zmysel pre systematickú prácu, s ráciom a vášňou pre vzťahový manažment a obchod.

Náplň prace:
• realizácia obchodných aktivít a zodpovednosť za obchodné výsledky v pridelenom regióne
• rozvoj a vedenie obchodných aktivít s existujúcimi klientmi spoločnosti,
• analýza potenciálu trhu
• organizácia, vyhodnocovanie a kontrola personálneho zabezpečovania obchodu s
klientmi spoločnosti
• vyhodnocovanie obchodných činností spoločnosti s klientmi
• vykonávanie iných prác súvisiacich s pracovným zaradením podľa pokynov priameho nadriadeného
• vedenie obchodných aktivít v blízkom zahraničí
• cestovanie do zahraničia za účelom naplnenia obchodných cieľov

• flexibilná pracovná doba
• zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• moderné pracovné prostredie
• práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
• predpoklad trvalého zamestnania

Vaše životopisy v slovenskom alebo v anglickom jazyku zasielajte na emailovú adresu [email protected]

Výberové konanie bude prebiehať najmenej v troch výberových kolách. Do výberového konania budú pozvaní tí uchádzači, ktorí splnia všetky predpoklady na obsadenie pracovnej pozície a to najneskôr do dvoch týždňov od zaslania životopisu.
Do PREDMETU e-mailu prosím uveďte NÁZOV PRACOVNEJ POZÍCIE.
Za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti ďakujeme. Všetky informácie o spracúvaní osobných údajov nájdete na www.winnersgroup.sk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

• výborné reprezentačné a komunikačné schopnosti
• prax v oblasti obchodu
• prax v oblasti financie
• preukázateľné dosiahnuté obchodné výsledky a úspechy
• organizačné schopnosti
• schopnosť reakcie v krízových situáciách
• schopnosť pracovať pod časovým stresom
• znalosť anglického jazyku výhodou
• iniciatívnosť, samostatnosť, flexibilita a zodpovednosť

Už od svojho vzniku v roku 2008 sa Winners Group zaradil medzi lídrov finančného sprostredkovania na Slovensku.
Dnes má spoločnosť už aj medzinárodný dosah, keďže úspešne pôsobí aj v okolitých krajinách.

Cieľom spoločnosti je prinášať klientom komplexné finančné služby pod jednou strechou s využitím unikátneho konceptu zameraného na odbornosť a špecializáciu v každom segmente finančného trhu.

Pri výbere finančného riešenia je pre nás dôležitá objektivita, preto sa spoločnosť uberá cestou nezávislého finančného sprostredkovania. Nie sme vlastnení žiadnou finančnou inštitúciou, vďaka čomu vieme vyberať tie najkvalitnejšie finančné programy a zabezpečiť tak splnenie cieľov našich klientov.

Sme výnimočná firma s výnimočnými ľuďmi.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov