Pridať inzerát

Vzťahový špecialista pre firemnú klientelu

Winners Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacV tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností a seniority kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania.
  • Termín nástupu: 01.02.2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nových kolegov – špecialistov pre oblasť firemných klientov.

Túžime nájsť pro-biznis orientovaného špecialistu s chuťou pracovať, neustále rásť a v neposlednom rade s ambíciou prinášať firemným klientom profesionálne finančné služby.

Ak si zakladáte na profesionalite, sú pre Vás dôležité dlhodobé vzťahy s firemnými klientmi a cítite, že nastal čas urobiť ďalší krok vo Vašej kariére, v tom prípade je toto pre Vás zaujímavá príležitosť.

Základná náplň práce:
• Budovanie a udržiavanie vzťahov s firemnými klientmi v danom regióne
• Prinášanie riešení pre firemných klientov a ich zamestnnacov v oblasti budovania ich majetku a šetrenia nákladov
• Akvizícia nových firemných klientov
• Poskytovanie profesionálneho poradenstva firemným klientom v maximálnom rozsahu podľa individuálnych a obchodných potrieb klientov
• Rozvíjanie vlastných znalostí a zručností, zvyšovanie profesionality, výkonu a produktivity svojej práce

Benefity
• Vopred dohodnutá minimálna garantovaná provízia
• Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Kvalitný a overený systém vzdelávania
• Lokálna marketingová komunikácia
• Možnosť vybudovania si pasívneho príjmu
• Možnosť využívať v praxi vysoký štandard starostlivosti o svojich klientov vďaka mobilnej aplikácií
• Možnosť spolupodielať sa na raste spoločnosti
• Priateľský a dynamický kolektív

V tíme si užijete aj nepracovné chvíľky vďaka rôznym zamestnaneckým akciám (športové dni, konferencie, vianočný večierok, family day)
A v neposlednom rade plochú organizačnú štruktúru a príležitosť komunikovať priamo s vedením spoločnosti pri implementovaní obchodnej stratégie či pri návrhoch na vylepšenie procesov.

Výberové konanie bude prebiehať najmenej v dvoch výberových kolách.

Do výberového konania budú pozvaní tí uchádzači, ktorí splnia všetky predpoklady na obsadenie pracovnej pozície.
Do PREDMETU e-mailu prosím uveďte NÁZOV PRACOVNEJ POZÍCIE.
Za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti ďakujeme. Všetky informácie o spracúvaní osobných údajov nájdete na: www.winnersgroup.sk

Vaše životopisy v slovenskom alebo v anglickom jazyku zasielajte na emailovú adresu marcel.forisek@winnersgroup.sk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

6
6

Úspešným kandidátom sa môže stať líder s kvalitnými kontaktmi v regióne a skúsenosťami s akvizíciou a riešením požiadaviek firemných klientov.

Hľadáme človeka, ktorý sa chce firemným klientom v atraktivnom sektore financií venovať naplno.

Prax na pozícii:
• Skúsenosti a úspech v oblasti v firemného obchodu, privátneho bankovníctva alebo poisťovníctva (akvizícia alebo starostlivosť o firemenmého klienta)
• Schopnosť doťahovať veci do úspešného konca – silné zameranie na výsledok
• Budovanie dôvery klienta v riešenia, ktoré mu prinášame
• Samostatnosť v riešení pracovných úloh
• Ťah na bránu

Medzinárodná spoločnosť Winners Group je na slovenskom trhu už viac ako 12 rokov. S unikátnym Winners Konceptom prináša profesionálne komplexné finančné služby pod jednou strechou. V dôsledku jej úspešného fungovania na Slovensku postupne expanduje do ďalších krajín strednej a východnej Európy. Po Bulharsku a Ukrajine nasledovali trhy v Maďarsku a Poľsku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mlynské Nivy 73
821 05 Bratislava
http://www.winnersgroup.sk, www.gfinance.sk, www.futuria.sk