Pridať inzerát

Realitný maklér s fixom 65% a celkovou odmenou až 70%

WINEMAKER, s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 800 EUR/mesiacŽiadne bonusy potom, žiadne o mesiac, žiadne o kvartál, žiadne o rok lebo vernostné. PLATÍME VŠETKO HNEĎ LEBO TAK JE TO OK.
  • Termín nástupu: IHNEĎ
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do svojho nového teamu NIE LEN skúsených kolegov ale možno aj začiatočníkov na pozíciu Realitný maklér na všetky lokality Bratislavského, Trnavského a Nitrianskeho kraja. Banskobystrický ? bol by tiež fajn !

Hľadáme kolegov čo chcú a budú MAKAŤ lebo STROP mzda u nás nie je.
V tomto nie je žiadne obmedzenie.
Práca popri niečom to však nie je vhodná. Tu nemá zmysel písať !
Trh je nevyspytateľný, nikto a nič na nikoho nečaká .
Kto rýchlo nezareaguje , nebuduje si kontakty, nič nemá. Máte na to ???

Pokiaľ padla odpoveď ÁNO toto je pre mňa, toto chcem robiť ! potom si pozrite čo za TO !

Možnosti, príležitosť a odmena :
65% FIX PROVÍZIA z každého zrealizovaného obchodu
70% PLUS 5% PROVÍZIA pri dojednaní aj financovania

Nástup ihneď * práca na živnosť * neobmedzený príjem * exkluzívny región / developerské projekty * voľná pracovná doba

Náplň práce : náber * fotenie * obhliadky * poradenstvo * predaj * ponuka financovania
O ostatné sa postaráme : inzerovanie * zmluvy * kataster * financovanie

‼ ZARÁBAJTE 70% ‼ - toto na trhu neponúkne nikto.
Pokiaľ chcete zmeniť prácu, mať lepší život a zarábať neobmedzene využite ponúkanú príležitosť a pošlite nám o sebe pár riadkov.

Dohodneme sa veľmi rýchlo a štartujeme spoločne biznis ! Miest nie je veľa tak poďme do toho !

ODMENA AŽ 70%

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

NÁKUP * PREDAJ * FINANCOVANIE NEHNUTEĽNOSTÍ

Adresa spoločnosti

Fraňa Mojtu 18
949 01 Nitra