Pridať inzerát

PUR pena - špecialista/procesný inžinier

Windsor Machine & Stamping, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bahýľova, Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiacmzda od 900 € (podľa skúseností)
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie procesov pri výrobe výrobkov z PUR peny
- nastavovanie technológie podľa požadovaných parametrov
- zodpovednosť za kvalitu vyrábaných penových odliatkov
- v spolupráci s oddelením kvality zmena parametrov technológie
- riadenie zamestnancov výrobnej linky, tvorba pracovných inštrukcií
- zabezpečovanie požadovaných výkonov a kvality
- zabezpečovanie čistoty a poriadku na pracovisku
- zabezpečovanie bezproblémového chodu linky, zaobstarávanie náhradných dielov
- zodpovednosť za priebeh projektov zefektívňovania a rozširovania výroby
- komunikácia so zákazníkom v Anglickom jazyku

- práca pre nadnárodnú, stabilnú spoločnosť
- služobné cesty, školenia

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.11.2020 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

- Prax vo výrobe PUR peny - výroba sedadiel, hlavových opierok, obkladov palubných dosiek, dverových panelov, dekoračné prvky, izolačné panely a pod.
!!! kontaktovať budeme iba uchádzačov s preukázateľnými skúsenosťami !!!
- PC zručnosti na aktívnej úrovni
- chuť učiť sa novým procesom

Vývoj a výroba súčastí sedadiel, hlavových opierok, častí interiéru, kovových konstrukčných častí motorových vozidiel.
Spoločnosť založená roku 1946. Na Slovensku pôsobí od roku 2014.
Tier 1 a Tier 2 globálny dodávateľ pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Bahýľova 1658
040 17 Košice
www.windsormachine.com