Pridať inzerát

Obchodník a marketingový pracovník

WIMO REAL s.r.o.

  • Miesto práce: Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacodmeny a bonusy podľa výkonu
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

akvizícia nových zákazníkov
starostlivosť o existujúcich zákazníkov
marketingová činnosť

neobmedzené finančné ohodnotenie, možnosť získať bezplatný servis pre svoje vozidlo

reagovať budeme len vyhovujúcim uchádzačom, nutné poslať životopis emailom, vybraný uchádzač bude pozvaný na pohovor

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B, C, D

Prax na pozícii/v oblasti

obchodný zástupca v auto moto segmente

výhodou prax v autoservise, skúsenosti s predajom služieb, vodičský preukaz skupiny C a D výhodou, nie podmienkou, vlastné auto výhoda, komunikačné schopnosti nutné

Firma WIMO REAL s.r.o. je špecializovaná na autoservisné a pneuservisné služby pre firmy a koncových zákazníkov. Zameraním je široký záber na mechanické opravy, karosárske a lakýrnicke opravy, elektrikárske a servisné opravy. Poskytujeme doplnkové služby ako uskadnenie pneumatík, ručné umývanie vozidiel, PICK UP služby, servisné výjazdy, odťah a prenájom vozidiel.