Pridať inzerát

Hľadáme posilu do skladu - Skladník

WIMEX spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Soblahovská 2050, Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 120 EUR/mesiacnástupný plat 820 € brutto,po skončení skúšobnej doby 1120 € brutto

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-správne vychystávanie a príjem tovaru podľa výdajok/príjemok
-uskutočňovanie pravidelných i mimoriadnych inventúr tovaru a materiálu na sklade
-zabezpečovanie nakládky, vykládky tovaru na dopravné prostriedky
-úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
-riešenie operatívnych problémov a administratívne práce spojené s chodom obchodnej spoločnosti
-súvisiace drobné údržbárske a upratovacie práce

- práca v stabilnej a dobre prosperujúcej firme na plný pracovný úväzok
- podpora osobného rozvoja pracovnej kariéry
- príjemné a moderné pracovné prostredie
- malý tím a rodinný prístup
- letný príspevok na dovolenku vo výške 50% hrubej mzdy
- príspevok na Vianoce vo výške 100% hrubej mzdy
- dlhodobá spolupráca, komplexné zaškolenie, firemné akcie, priateľský kolektív
- zamestnanecká zľava na firemné produkty
- príležitosť na ďalšie vzdelávanie
- parkovanie v areály firmy

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za Váš záujem pracovať v našej spoločnosti.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

- fyzická zdatnosť
- flexibilita, zodpovednosť, samostatnosť,
- schopnosť pracovať pod stresom
- manuálna zručnosť
- užívateľská znalosť MS Office
- ochota zdokonaľovať sa

Spoločnosť WIMEX je významným výrobcom, dovozcom a distribútorom jednorazového riadu, obalov, spotrebnej hygieny a dekorácií pre stolovanie najmä pre oblasť gastronómie.