Hľadáme posilu na zákaznícke oddelenie - pracovník/čka v odbyte

WIMEX spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: WIMEX spol. s r.o., Soblahovská, Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 290 EUR/mesiacnástupný plat 990 € brutto,po skončení skúšobnej doby 1290 € brutto

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o zákaznikov spoločnosti Wimex s r.o.
- komunikácia so zákazníkmi, riešenie aktuálnych požiadaviek zákazníkov Wimex s r.o.
- prijímanie a zadávanie objednávok do PC (program Helios)
- sledovanie a koordinovanie expedície
- vystavovanie faktúr (dobropisov) a ich evidencia
- vybavovanie reklamácii
- podpora marketingového oddelenia
- výdaj tovaru zákazníkovi

- práca v stabilnej a dobre prosperujúcej firme na plný pracovný úväzok
- podpora osobného rozvoja pracovnej kariéry
- príjemné a moderné pracovné prostredie
- malý tím a rodinný prístup
- letný príspevok na dovolenku vo výške 50% hrubej mzdy
- príspevok na Vianoce vo výške 100% hrubej mzdy
- dlhodobú spoluprácu, komplexné zaškolenie, vzdelávacie kurzy, firemné akcie, priateľský kolektív
- zamestnanecká zľava na firemné produkty
- príležitosť na ďalšie vzdelávanie
- parkovanie v areály firmy

Ďakujeme za Váš záujem pracovať v našej spoločnosti. Po dôkladnom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod

Počet rokov praxe

3

- SŠ vzdelanie obchodného alebo ekonomického smeru výhodou
- časová flexibilita,
- komunikačné schopnosti
- schopnosť systematicky pracovať
- odolnosť voči stresu a pracovnému nasadeniu
- etický a lojálny prístup
- tímová práca
- ochota zdokonalovať sa

Spoločnosť WIMEX je významným výrobcom, dovozcom a distribútorom jednorazového riadu, obalov, spotrebnej hygieny a dekorácií pre stolovanie najmä pre oblasť gastronómie.