Pridať inzerát

Stolár - Tesár

Wilmont s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Rakúsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 12 - 15 EUR/hod.všetky výhody kolektívnej rakúskej zmluvy, 13-14 plat, strava 21 €/deň, ubytovanie hradené
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu partnerskú spoločnosť Wilmont GmbH hľadáme pracovníkov na montážne práce, nábytkárske práce, výroba dizajnového nábytku na dielni, stavba drevodomov, tesárske práce, celoročná práca

všetky východy kolektívnej rakúskej zmluvy, 13/14 plat, strava 22€/deň, ubytovanie hradené

Vzdelanie technického smeru, zásady v stavebníctve, spracovanie dreva, stolár - tesár, flexibilný.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, drevospracujúci priemysel

komunikatívny, manuálne zručný, samostatný, kolektívny, nekonfliktný, ochota spolupracovať v týme

Sme firma pôsobiaca na Slovensku a v nemecky hovoriacich krajinách, zaoberajúca sa stolárstvom a tesárstvom, počet zamestnancov/ živnostníkov 15 - 20

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Wilmont s.r.o.
Kopčianska, 10
85101 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Viliam Nemsila
Tel.: +421903726262
E-mail: poslať životopis