Pridať inzerát

Stolár

Wilmont s. r. o.

  • Miesto práce: Rakúsko, Taliansko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 12 - 22 EUR/hod.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vyučených stolárov na montážne práce, nábytkárske práce, výroba dizajnového nábytku na dielni, stavba drevodomov, tesárske práce, celoročná práca viac info tel.

montáže na rak.pracovnú zmluvu
od 12€ / hod, 13+14 plat, strava 22€ / deň, ubytovanie hradené,
cca 17-22 dní sa pracuje 7-12 dní doma,nevyžaduje sa ovládanie nem.jazyka
dielňa
práca na živnosť na dielni plat od 18€ / hod, ubytovanie strava hradená,
zaučenie možné na pracovnú pozíciu, niektoré miesta nevyžadujú stolársky výučný list len ochotu učiť sa, dorozumieť sa v taliančine,nemčine alebo angličtine
montáže
práca na živnosť plat od 18€ / hod ubytovanie strava hradená
turnusy 1-5 týždňov,nevyžaduje sa ovládanie nem.jazyka

Vzdelanie technického smeru, zásady v stavebníctve, spracovanie dreva, stolár - tesár, flexibilný.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stolár-Tesár

Vodičský preukaz

B

komunikatívny, manuálne zručný, samostatný, kolektívny, nekonfliktný, ochota spolupracovať v kolektíve.

Sme firma pôsobiaca na Slovensku a v nemecky hovoriacich krajinách, zaoberajúca sa stolárstvom a tesárstvom, počet zamestnancov/ živnostníkov 15 - 20

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Wilmont s.r.o.
Kopčianska, 10
85101 Bratislava

Kontakt