Elektrotechnik- špecialista el. prístrojov (1 zmena ,víkendy voľné)

Wild Technologies, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 250 EUR/mesiacdalšie platobné ohodnotenie v súvislosti so skúsenosťami bude dohodnuté na pohovore
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Testovanie vyrobených el. zariadení podľa testovacieho predpisu (testy el. bezpečnosti, funkčné testy a pod.),
• Analýza a odstraňovanie porúch na el. prístrojoch počas testovania,
• Technická a odborná podpora oddelenia Produkcie a Kvality,
• Podieľanie sa na optimalizovaní montážnych, výrobných pracovísk, montážnych/výrobných postupov,
• Podieľanie sa na návrhu a optimalizácií montážnych/výrobných prípravkov, nástrojov a zariadení,

• Čaká Vás zaujímavá práca v dynamickom tíme a nadnárodnej spoločnosti
• Ponúkame plný prac.uväzok do nášho kmeňového stavu/žiadna agentúra/
• Práca na 1-zmenu-Po-pia//možnosť začatia smeny od 6:00-8:00/ čisté prostredie,
• Mesačný dochádzkový bonus;
• Príspevok na III. dôchodkový pilier;
• Firemné akcie;
• Práca v dynamickom kolektíve nadnárodnej spoločnosti
• Jazykové vzdelávanie (Anglický/Nemecký jazyk)
• Koncoročné darčekové poukážky; Príspevok na prvaka

Hľadáme šikovných a zručných zamestnancov, ktorí majú chuť pracovať a sú otvorení novým možnostiam.
Čaká Vás zaujímavá práca v dynamickom tíme a môžete získať skúsenosti a špecializované vedomosti nadnárodnej spoločnosti.
1-zmenná prevádzka /po-pia/
Ponúkame plný prac.uväzok do nášho kmeňového stavu/žiadna agentúra/
Ak Vás ponuka oslovila, zašlite Váš CV a my Vás oslovíme!
Stačí byť zručný,mať chuť učiť sa nové veci a ostané Vás zaškolíme! Radi Vás privítame v našom tíme !

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Ukončené stredoškolské vzdelanie elektrotechnické

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

elektrotechnik min.2 roky

• stredoškolské vzdelanie v odbore elektrotechnik s platnou vyhl.508/§ 22 – podmienkou
• skúsenosť s technickou výkresovou dokumentáciou - schopnosť čítať technické výkresy
• nemecký jazyk alebo anglický jazyk - základy
• znalosť štandardov procesu montáže el. prístrojov
• znalosť princípov ergonómie a bezpečnosti pri práci
• technické myslenie
• analytické a logické myslenie
• samostatnosť a zodpovednosť voči zvereným úlohám
• proaktívny prístup k práci, ochota prispievať návrhmi na zlepšenie

Zaoberáme sa výrobou optických, zariadení,ktoré majú širokospektrálne využitie,hlavne v oblasti medicíny./vyrábame LED produkty, prístroje do dentálnych laboratórií,produkty zo skleneného vlákna,zdroje studeného svetla,rôzne doplnky medicínskej techniky, slúchatká, mikrofóny a rôzne iné komponenty akustiky/

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt