Pridať inzerát

Technický špecialista s § 22

Wild Technologies, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacdalšie platobné ohodnotenie v súvislosti so skúsenosťami bude prejednané na pohovore
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie výstupných testov funkčnosti prístrojov
Vykonávanie rôznych meraní na el.zariadeniach a výrobkov podľa predpisu a daných noriem,(seku test,meranie ochrany vodiča,izolačný odpor,napätie a iné bezpečnostné testy )vizuálna kontrola
Súčasťou meraní je aj samotná montáž prístrojov pre dentálne laboratóriá a zariadenia
Nastavenie tlaku,meranie tlaku ,zápisy a protokoly merania
Práca podľa montážnych návodov a predpisov
Vzhľadom na náročnosť a ťažšie komponenty je práca vhodná pre mužov
práca vyžaduje manuálnu zručnosť,precíznosť
Komunikácia a riešenie a plnenie úloh nadriadeného

Čaká Vás zaujímavá práca v dynamickom tíme a nadnárodnej spoločnosti
Ponúkame plný prac.uväzok do nášho kmeňového stavu/žiadna agentúra/
Práca na 1-zmenu-Po-pia//možnosť začatia smeny od 06:-07:00/ čisté prostredie,
Ponúkame zaujímavé benefity - mesačný dochádzkový bonus, /finačný príspevok na stravu i, prípadne strav. karta/, 3 pilier- DDS , odmeny, koncoročné darčekové poukážky,príspevok na prváka
Vzdelávanie-možnosť rozšíriť svoje jazykové znalosti v rámci firmy

Hľadáme šikovných a zručných zamestnancov, ktorí majú chuť pracovať a sú otvorení novým možnostiam. Čaká Vás zaujímavá práca v dynamickom tíme a nadnárodnej spoločnosti.1-zmenná prevádzka /po-pia/
Ak Vás ponuka oslovila, zašlite Váš CV a my Vás oslovíme!
Stačí byť zručný,mať chuť učiť sa nové veci a ostané Vás zaškolíme! Radi Vás privítame v našom tíme !

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Ukončené stredoškolské vzdelanie elektrotechnické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

elektrotechnik min.2 roky

Ukončené stredoškolské vzdelanie v odbore elektrotechnik s platnou vyhl.508/§ 22 - podmienkou
manuálna zručnosť a precíznosť, ochota a schopnosť sa učiť niečo nové a byť samostatný pracovať podla prac. návodu schopnosť rozumieť elektroschéme
prax- zapájanie káblov vítaná
analytické myslenie pri hľadaní chybných komponentov
zodpovedný prístup k vykonávanej práci
schopnosť komunikovať s ľudmi a pracovať v kolektíve a samostatne riešiť problémy
Nemecký jazyk výhodou,dobrý zdravotný stav-žiadne alergie na lepidlá a chemikálie /vyskytujú sa na pracovisku/

Zaoberáme sa výrobou optických, zariadení,ktoré majú širokospektrálne využitie,hlavne v oblasti medicíny./vyrábame LED produkty, prístroje do dentálnych laboratórií,produkty zo skleneného vlákna,zdroje studeného svetla,rôzne doplnky medicínskej techniky, slúchatká, mikrofóny a rôzne iné komponenty akustiky/

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov