Pridať inzerát

Montážny/a pracovník /-čka-operátor

Wild Technologies, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Coburgova, Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,6 EUR/hod.+ prémie podľa dohody
  • Termín nástupu: 5/2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

manuálna montážna práca
montáž komponentov, lepenie, spájkovanie -skúsenosti výhodou
výroba káblových zväzkov, krimpovanie
Schopnosť pracovať s lepiacimi produktami /lepidlá, loctite../žiadne alergie
kompletáž výrobkov a balenie produktov
práca podľa pokynov nadriadeného

1-zmenná prevádzka,-Po-pia//možnosť začatia smeny od 06:-07:00/ čisté prostredie-
zaujimavá práca, dobrý kolektív
Mesačný dochádzkový bonus, strav.lístky /elektron.strav.karta/, 3 pilier- DDS,odmeny, koncoročné darčekové poukážky,príspevok na prváka, príplatky podľa ZP,

Životopisy zasielajte čo najskôr e-mailom alebo poštou a taktiež súhlas so spracovaním osob. údajov
Budeme kontaktovať len tých, ktorí vyhoveli našim požiadavkám.POčas pandémie uprednostňujeme komunikáciu mailom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

13.5.2021 (ostáva ešte 29 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

prax ako operátor výroby v elektropriemysle
2

skúsenosti v montáži a skúsenosti so spájkovaním -uprednostníme
príprava káblových zväzkov, krimpovanie-výhodou
manuálna zručnosť, flexibilita, zodpovednosť, precíznosť, nemecký jazyk výhodou, výborný zdravotný stav

Zaoberáme sa výrobou optických zariadení,ktoré majú širokospektrálne využitie,hlavne v oblasti medicíny./vyrábame LED produkty ,produkty zo skleneného vlákna,zdroje studeného svetla,rôzne doplnky medicínskej techniky, rôzne komponenty akustiky/

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Coburgova 84/7607
917 48 Trnava

Kontakt