Pridať inzerát

Zamestnanec interného predaja - servis objednávok

Wiesbauer Gourmet s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Sitzenberg-Reidling, Rakúsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Prijímanie zákazníckych objednávok
• Komunikácia s výrobou
• Pomoc pri plánovaní výroby
• Riadenie sťažností
- práca v poobedňajších a večerných hodinách
- miesto výkonu práce je Sitzenberg-Reidling (Rakúsko)

Ponúkame komplexnú prácu v expandujúcej spoločnosti s dlhodobou tradíciou.
Strava a ubytovanie sú zabezpečené.
Ďalšie výhody v závislosti od skúseností a odbornej prípravy.

Sme rodinná firma, ktorá dbá na tradíciu. Zamestnanci sú pre nás obzvlášť dôležití, pretože sú kľúčovým faktorom nášho úspechu. Obraciame sa na uchádzačov, ktorí chcú trvalo prispieť k nášmu úspechu ako tradičnej rakúskej spoločnosti.
Životopis zasielajte v nemeckom jazyku !

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

znalosť práce s PC, ADIS - Mierne pokročilý

• Ideálne odborná prax na podobnej pozícii
• Znalosť práce s PC (ADIS / CSB / Excel výhodou)
• samostatná, dobre vyvinutá proaktívna práca
• pozitívna, zdržanlivá osobnosť a vysoká tímová orientácia

Sme rakúska, stabilná, rodinná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou. Naši zamestnanci sú pre nás na prvom mieste a sú základným pilierom firmy a dobrého fungovania. Ponúkame Vám pestrú a rozmanitú prácu v modernej expandujúcej firme s vysokými hygienickými nastaveniami a automatizáciou, ktorá je špecialistom pre gastronómiu.
Viac na www.wiesbauer-gourmet.at

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov