Pridať inzerát

Projektový manažér predaja

Wienerberger s.r.o.

  • Miesto práce: Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 850 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• plnenie plánu v predaji produktov spoločnosti Wienerberger v pridelenom regióne - región Západ (Trnava, Piešťany, Myjava, Hlohovec, Nitra, Zlaté Moravce, Dunajská Streda, Komárno, Nové Zámky, Galanta, Šaľa, Levice),
• projektový predaj zameraný na evidenciu projektov, manažovanie databázy projektov a koordinovanie predaja,
• pracovné návštevy s obchodnými partnermi (zmluvní a nezmluvní partneri), realizačnými firmami, koncovými zákazníkmi, projektantmi, developermi, investormi atď.,
• dodržiavanie zmluvných podmienok , ktoré majú obchodní partneri dohodnuté so spoločnosťou Wienerberger,
• pri predaji sa musí riadiť zmluvnými podmienkami a akciami, ktoré sú stanovené spoločnosťou a pravidlami, ktoré sú popísané v obchodných podmienkach,
• administratívne úlohy v CRM spojené s aktivitami: týždenné plánovanie, reporty, zápis z reklamácii, vytváranie cenových ponúk,
• sledovanie trhu a vývoj konkurencie vo svojom regióne,
• klasifikácia a definovanie inventúry potenciálu cieľových skupín v CRM ako hlavné realizačné firmy, developeri, projektanti
• hľadanie nových obchodných partnerov,
• spolupráca s oddeleniami(produktové, ponukové, projektové, marketingové a vnútorná služba)

Ponúkame:
- motivujúce platové podmienky,
- osobné motorové vozidlo Škoda Octavia Combi aj na súkromné účely,
- mobilný telefón iPhone,
- notebook a iPad,
- flexibilný pracovný čas a zabezpečenie kancelárie pre prácu z domu,
- sociálny program,
- kompletné produktové zaškolenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- presvedčivé predajné a komunikačné zručnosti a schopnosti,
- zodpovednosť, samostatnosť, spoľahlivosť a flexibilita,
- tímový hráč, zvládanie stresu a dynamického pracovného nasadenia,
- orientácia na cieľ,
- skúsenosť s prácou v SAP/CRM sú vítané,
- aktívne skúsenosti práce s Excel, Word, PowerPoint, Outlook,

Spoločnosť Wienerberger je popredným výrobcom stavebných materiálov, ktorá zamestnáva viac ako 17 tisíc zamestnancov v 28 štátoch sveta. Vo svojich 215 závodoch vyrába ekologické a udržateľné stavebné materiály, ktoré pomáhajú vytvárať kvalitné, trvácne, energeticky efektívne a zdravé bývanie. Vo svojom portfóliu má značky ako Porotherm, Semmelrock, Terca a Tondach.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov