Pridať inzerát

Obchodný analytik - Business analyst

Wienerberger s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Sereď
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacod 1500 + ročná odmena (základná mzda bude upravená podľa skúsenosti a praxe kandidáta)
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Wienerberger - Semmelrock, líder vo výrobe a predaji tehál, škridiel a betónovej dlažby, hľadá OBCHODNÉHO ANALYTIKA, ktorého úlohou bude analyzovať trhy, pripravovať reporty výkonnosti a navrhovať zmeny v obchodnej politike, a ktorý dokáže byť partnerom v komunikácii vedeniu spoločnosti.

Hlavné úlohy a zodpovednosti:
• Analýza predaja podľa regiónov a produktov, predikcia vývoja a návrh opatrení,
• Prieskumy trhu - trendy trhu, správanie zákazníkov, inovácie, konkurencia a analýza získaných informácií s návrhom zlepšení,
• Sledovanie rentabilnosti produktových skupín, analýza nákladov a návrhy na optimalizáciu a cenotvorba,
• Zostavovanie ročného obchodného plánu spoločnosti,
• Príprava a koordinácia spracovania reportov, mesačných a ročných správ pre vedenie spoločnosti a materskú firmu
• Harmonizácia obchodných politík sesterských spoločností Wienerberger- Semmelrock a zodpovednosť za implementáciu stratégií schválených vedením spoločnosti.

Ponúkame:
+ Príležitosť sebarealizácie a kariérneho rastu
+ Stabilné zázemie v silnej medzinárodnej spoločnosti.
+ Práca v menšom kolektíve s priateľskou atmosférou
+ Možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu
+ Individuálny prístup
+ Zľavy na produkty firmy a ďalšie benefity

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické alebo technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
SAP - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3 roky

• Prax v stavebníctve výhodou
• Výborné analytické a organizačné schopnosti
• Orientácia na hľadanie riešení a dosahovanie cieľov
• Schopnosť riešiť problémy a presadzovať zmeny
• Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
• Skúsenosti práce s databázami
• Skúsenosti s riadením projektov výhodou
• Samostatnosť, spoľahlivosť a proaktívny prístup
• Ochota učiť sa nové veci

Wienerberger s.r.o. je dcérska spoločnosti najväčšieho svetového výrobcu tehliarskych výrobkov, akciovej spoločnosti Wienerberger Ziegelindustrie AG. Od roku 2019 spoločnosť Wienerberger s.r.o. zastrešuje materiály pre stenu, strechu a fasádu s produktovými značkami Porotherm, Tondach, Terca a Argeton.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Wienerberger s.r.o
Železničná 53
900 31 Stupava