Pridať inzerát

Administratívna pracovníčka

WIEGEL Sereď žiarové zinkovanie s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Priemyselná 4430/2, Sereď
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiackoncoročné odmeny
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie chodu ekonomického úseku, včasné a správne spracovanie ekonomickej agendy, spracovanie mesačných štatistík, odovzdávanie ekonomických podkladov do centrály, vedenie pokladne a účtovanie pokladničných dokladov, riadenie a kontrola podriadených pracovníčok, vystavovanie faktúr a dobropisov, komunikácia s ekonomickými útvarmi zákazníkov v oblasti fakturácie a platieb, vedenie českej pokladne, vedenie a spracovanie personálnej agendy závodu, spracovanie mzdových podkladov pre mzdovú účtovníčku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

skúsenosti so systémom SAP výhodou, znalosť nemeckého jazyka vítaná

Spoločnosť zaoberajúca sa protikoróznou ochranou oceľových konštrukcií žiarovým zinkovaním.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov