Pridať inzerát

Procesný technik MES

WHIRLPOOL SLOVAKIA spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Poprad
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,99 EUR/hod.mesačné prémie 7%, dochádzková odmena, mimoriadne odmeny za zvlášť úspešné splnenie významných pracovných úloh, odmeny pri pracovných a životných jubileách, odmena pri narodení dieťaťa, odchode do dôchodku, platené nadčasy a príplatky za prácu nad rámec zákonníka práce, príspevok na kurzy a rekreáciu detí, príspevok na kultúrne a športové akcie, príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie, príspevok na stravu nad rámec zákona
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podpora MES inžiniera pre testovacie systémy finálnych produktov,
- úprava testovacích predpisov,
- zodpovednosť za výrobné informačné systémy a systémy programovania elektroniky produktu (HW a SW),
- administrácia užívateľov vo výrobných informačných systémoch,
- aktívna spolupráca s dodávateľmi a centrálnym tímom,
- podpora MES inžiniera pri implementácii nových projektov,
- tvorba technologickej dokumentácie a postupov,
- spolupráca pri schvaľovaní nových produktov,
- správa a údržba HW & SW technologických PC,
- implementácia menších industriálnych projektov,
- implementácia a údržba ESD ochrany elektronických komponentov

- dovolenkové, vianočné odmeny a odmeny pre pravidelných darcov krvi
- mimoriadne odmeny za zvlášť úspešné splnenie významných pracovných úloh
- odmeny pri pracovných a životných jubileách
- odmena pri narodení dieťaťa, odchode do dôchodku
- platené nadčasy a príplatky za prácu nad rámec zákonníka práce
- príspevok na kurzy a rekreáciu detí, príspevok na kultúrne a športové akcie
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- príspevok na stravu nad rámec zákona
- deň voľna nad rámec zákona pri úmrtí v rodine
- sociálne pôžičky
- zamestnanecký predaj za zvýhodnené ceny
- zľavy, zvýhodnené ceny a zľavové poukážky u partnerov spoločnosti
- možnosť ďalšieho odborného rastu,
- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti

Termín výberového konania bude vybraným uchádzačom včas oznámený.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

znalosti PC, MS Office/G-suite, základy SQL databáz, analytické a technické myslenie,anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, základy správy sietí, nástroje WCM výhodou, zodpovednosť, komunikatívnosť, samostatnosť, flexibilita, tímová spolupráca, schopnosť učiť sa nové veci

Whirlpool Corporation je najväčší výrobca a predajca domácich spotrebičov na svete.
Spoločnosť vyrába celú škálu výrobkov, ktoré prinášajú kvalitu do života jej zákazníkov a má výrobné prevádzky v 13 krajinách. Produkty spoločnosti Whirlpool nájdeme na trhoch vo viac ako 170 krajinách.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov