Operátor výrobných strojov, montážnik plech.dielov, operátor lakovne, logistik, vozičkár,retrakár pod kmeň na pracovnú zmluvu! Možný zárobok od 1100€!

WHC Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dunajská Streda
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 500 EUR/mesiacDochádzkový bonus 80€, 13. plat, stravovanie vo firme, ďalšie benefity
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Obsluha strojov (dierovanie, strihanie ohýbanie, rezanie laserom) plechových dielov
• Čítanie technických nákresov
• Nakladanie a vykladanie materiálu
• Podpora v príprave materiálu
• Dodržiavanie výrobných termínov a pracovných postupov
• Dodržiavanie bezpečnosti a bezpečnostných postupov
• Dodržiavanie čistoty súvisiacej k práci a pracovnému okoliu
• Vizuálna kontrola materiálu a strojov
• Podpora pri preventívnej údržbe strojov
• Montáž, predmontáž, manipulácia s materiálom, PEM Serter
• Dodržiavanie štandartov kvality
• Ostatné úlohy podľa pokynov nadriadeného

Možnosť karierneho rastu, práca v príjemnom prostredí

Hľadáme zamestnancov na rôzne pozície pre strojárenskú firmu, obrábanie kovov:
operátorov výroby (rezanie leaserom, ohýbanie plechov)
montážnikov (montáž plechových, kovových dielov)
lakovač (silne filtrované prostredie)
logistik (skladové práce vykladanie, balenie..)
vozičkár VZV (možnosť zaškolenia)
retrakár s praxou
Doprava zabezpečená zadarmo z viacerých smerov. Príspevok za dochádzku s vlastnou dopravou, nad 20km 50€.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť zastrešuje tie najkvalitnejšie služby - od plánovania až po samotnú realizáciu montáže a každodennej údržby zariadení.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

technické

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
Administrácia SAP - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

1

• Ochota pracovať na smeny
• Schopnosť porozumieť/čítať technické výkresy
• Schopnosť porozumieť toleranciám a schopnosť prijať primerané opatrenia
• Programovacie schopnosti, CNC/NC znalosti-výhodou
• “Podnikateľský " spôsob myslenia a konania
• Technická a výrobná znalosť výrobného procesu

WHC Slovakia s.r.o. pôsobí na trhu práce už 17 rokov ako úspešná personálna agentúra, zameraná na poskytovanie komplexných HR služieb. Zabezpečujeme bezplatnú registráciu vo vlastnej databáze pre záujemcov hľadajúcich príležitostné, ale aj stále pracovné možnosti. Našim cieľom je poskytovanie kvalitných služieb v záujme spokojnosti našich klientov a zamestnancov. Medzi uchádzačmi sa nachádzajú ľudia s rôznym profilom, so záujmom o zaučené práce, odborníci s viacerými diplomami, hovoriaci cudzie jazyky, alebo so skúsenosťami vo vedení.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (5091/2005-OSS 228/2005)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov