Hľadáme elektrotechnického inžiniera s praxou ! Mzda od 2000 € Brutto + množstvo ďalších benefitov !

WHC Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Ihneď, dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie a realizácia nových investícií pre úpravu prevádzky
- prehodnocuje a monitoruje dodržiavanie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci zamestnancov
- príprava a zabezpečenie potrebných povolení na výstavbu štátnym orgánom a dodržiava ich až do uvoľnenia a uzatvorenia
- zabezpečuje a pripravuje rozpočet, časový harmonogram a nové nápady pre ďalšie investície
- zodpovedá za realizáciu a dodanie podkladov potrebných pre projekty (povolenia, HAZOP, riadenie zmien, HACCP,...)
- zodpovedá za pravidelné kontroly dodržiavania predpisov a aktualizácie P & ID (strojovo-technologické schémy)
- zabezpečuje riadnu projektovú dokumentáciu pre potreby povolení, realizáciu projektov, prevádzkových oddelení a oddelení údržby
- spravuje a implementuje nákup, integráciu elektro LV, HV a riešenia riadenia procesov pre rôzne aplikácie
- návrh, zápis, implementácia, testovanie a dokument PLC a HMI softvér.- Vývoj E/I validačných/testovacích protokolov.
- špecifikuje a nakupuje PLC, pohony, a ostatné elektrické komponenty a zariadenia

- 13. plat, rovnajúci sa výške základnej mesačnej mzdy
- Výkonnostný bonus na štvrťročnej báze
- Mimoriadny príspevok na obedové poukážky a dochádzanie do práce
- Jazykové kurzy
- Priateľské pracovné prostredie
- Nápoje, káva a čerstvé ovocie zdarma
- Príspevok pri narodení dieťaťa
- Príspevok pri darovaní krvi
- Vianočné poukazy
- Flexibilný pracovný čas
- Parkovanie v areáli spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
SAP Materials Management (MM) - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
Autodesk Inventor - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Elektrotechnický inžinier, projektový inžinier

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Vynikajúce pochopenie elektro LV, HV a techník návrhu softvéru
• Skúsenosti s prácou s E/I prístrojmi a PLC.
• Skúsenosti s navrhovaním E/I elektrických rozvodov a rozvádzačov a programovacích riadiacich systémov s dôrazom na PLC
• Skúsenosti s technológiami sietí riadiaceho systému a sieťovaním PC
• Inštalácia, testovanie a spustenie I/E systému a riadiacich systémov na mieste.

WHC Slovakia s.r.o. pôsobí na trhu práce už 17 rokov ako úspešná personálna agentúra, zameraná na poskytovanie komplexných HR služieb. Zabezpečujeme bezplatnú registráciu vo vlastnej databáze pre záujemcov hľadajúcich príležitostné, ale aj stále pracovné možnosti. Našim cieľom je poskytovanie kvalitných služieb v záujme spokojnosti našich klientov a zamestnancov. Medzi uchádzačmi sa nachádzajú ľudia s rôznym profilom, so záujmom o zaučené práce, odborníci s viacerými diplomami, hovoriaci cudzie jazyky, alebo so skúsenosťami vo vedení.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (5091/2005-OSS 228/2005)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov