Skvelá ponuka práce pre projektového inžiniera v potravinárskom priemysle ! Priemerná mzda od 1800 € btto + zmluva na neurčito !

WHC Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Ihneď, dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava, riadenie a realizácia projektov v potravinárskom priemysle
- zodpovedá za rozpočet, načasovanie, realizáciu a uzatváranie projektov, ktoré mu boli zverené, vrátane riadenia subdodávateľov na prípravu stavebnej dokumentácie
- zodpovednosť za BOZP u subdodávateľov ako aj všetkých zamestnancov pracujúcich na projekte
- priama zodpovednosť za tím subdodávateľov, ich organizáciu práce a vhodné pracovné podmienky na zabezpečenie pracovného výkonu
- Riadi sa platnými zákonnými ustanoveniami, predpismi, vyhláškami a normami v oblasti výroby, bezpečnosti, pracovného prostredia, stavebných investícií

- 13. plat, rovnajúci sa výške základnej mesačnej mzdy
- Výkonnostný bonus na štvrťročnej báze
- Mimoriadny príspevok na obedové poukážky a dochádzanie do práce
- Jazykové kurzy
- Priateľské pracovné prostredie
- Nápoje, káva a čerstvé ovocie zdarma
- Príspevok pri narodení dieťaťa
- Príspevok pri darovaní krvi
- Vianočné poukazy
- Flexibilný pracovný čas
- Parkovanie v areáli spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske, potravinárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
SAP Materials Management (MM) - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Projektový inžinier, potravinársky inžinier

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Anglický jazyk úroveň B2
- Flexibilita, integrita, sebestačnosť
- Schopnosť pracovať pod stresom
- Výborná organizácia času ( Time-management)

WHC Slovakia s.r.o. pôsobí na trhu práce už 17 rokov ako úspešná personálna agentúra, zameraná na poskytovanie komplexných HR služieb. Zabezpečujeme bezplatnú registráciu vo vlastnej databáze pre záujemcov hľadajúcich príležitostné, ale aj stále pracovné možnosti. Našim cieľom je poskytovanie kvalitných služieb v záujme spokojnosti našich klientov a zamestnancov. Medzi uchádzačmi sa nachádzajú ľudia s rôznym profilom, so záujmom o zaučené práce, odborníci s viacerými diplomami, hovoriaci cudzie jazyky, alebo so skúsenosťami vo vedení.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (5091/2005-OSS 228/2005)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov