Chief Accountant CZ + SK pre medzinárodnú spoločnosť. Kancelárie Bratislava + Praha.

WHC Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 800 EUR/mesiacMzda bude posudzovaná individuálne 2800€ je tzv. štartovacia mzda.
  • Termín nástupu: Podľa vzájomnej dohody

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Kontrola účtovníctva, faktúry a platby, v súlade s miestnymi zásadami, nariadeniami a usmerneniami.
- Zodpovednosť za vykazovanie daní vrátane DPH, firemných daní atď. a príslušné daňové priznanie a reklamácie v súlade s miestnymi pravidlami.
- Zodpovednosť za ročnú uzávierku spoločnosti, pomáha a spolupracuje s audítormi a účtovníkmi pri získavaní audítorskej správy bez výhrad a overených účtovných závierok.
- Asistencia a kontrola správy o transferovom oceňovaní.
- Podpora projektov, poradenstvo a finančný manažment.
- Organizujte a kontrolujte daňové účty a záležitosti.
- Cash flow a riadenie pracovného kapitálu
- Správa manažmentu o finančných a daňových záležitostiach
- Časté kontakty so štatutárnymi audítormi, externými poradcami, mzdovou agentúrou, miestnymi zamestnancami, daňovými úradmi, bankami a inými inštitúciami.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť pôsobiacu na Slovenskom a Českom trhu v oblasti IT a Telco.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Preferujeme ekonomické vzdelanie
- 3 a viac rokov praxe na podobnej pozícii
- Znalosť CZ aj SK účtovníctva veľkou výhodou
- Ochota cca 2x za mesiac cestovať do CZ

WHC Slovakia s.r.o. pôsobí na trhu práce už 17 rokov ako úspešná personálna agentúra, zameraná na poskytovanie komplexných HR služieb. Zabezpečujeme bezplatnú registráciu vo vlastnej databáze pre záujemcov hľadajúcich príležitostné, ale aj stále pracovné možnosti. Našim cieľom je poskytovanie kvalitných služieb v záujme spokojnosti našich klientov a zamestnancov. Medzi uchádzačmi sa nachádzajú ľudia s rôznym profilom, so záujmom o zaučené práce, odborníci s viacerými diplomami, hovoriaci cudzie jazyky, alebo so skúsenosťami vo vedení.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (5091/2005-OSS 228/2005)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov