Vycestuj za prácou do zahraničia ! Obsadzujeme pozíciu vedúceho zmeny s priemernou mzdou 2839 € Brutto ! Stabilná práca na TPP !

WHC Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Rakúsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 434 - 2 839 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Ihneď, dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadenie, rozdelenie úloh a koordinácia pracovníkov na zmene (štvorzmenná prevádzka)
- Zabezpečenie kvality výrobkov v súlade so stanovenými štandardmi
- Vedenie výrobného tímu (cca 10 zamestnancov)
- Úzka spolupráca s inými oddeleniami (údržba) s cieľom zabezpečiť plynulý chod výroby
- Priebežné monitorovanie a kontrola výrobných zariadení
- Presné dodržiavanie noriem kvality v úzkej spolupráci s oddeleniami zabezpečenia kvality
- Vykonávanie menších opráv na strojoch počas zmeny, pokiaľ je to možné, samostatne
- Dokumentácia údajov relevantných z hľadiska výroby alebo prestojov výroby v systéme EDP

- Dlhodobá a stabilná ponuka práce na trvalý pracovný pomer
- Príjemné pracovné prostredie, skvelý kolektív
- Kvalitný školiaci proces ( možnosti rozvoja )
- Bezplatné parkovanie priamo v areáli spoločnosti

MZDOVÉ PODMIENKY = 2839 € BRUTTO
- základná mzda: 2434 € BRUTTO
+ príplatky podľa zákonníka práce

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické vzdelanie (prevádzkový elektrikár, zámočník)

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Riadenie výroby - Pokročilý
Plánovanie výroby - Pokročilý
Vysokozdvižný vozík (VZV) - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Vedúci výroby ( strojárstvo, automobilový priemysel)

Počet rokov praxe

3

- Niekoľkoročné odborné skúsenosti v priemysle a v oblasti riadenia zamestnancov
- Iniciatíva, motivácia, odolnosť, flexibilita
- Osobná zodpovednosť pri riešení krízových situácií
- Licencia na vysokozdvižný vozík je výhodou
- Ochota pracovať v 4 zmennej prevádzke
- Znalosť nemeckého jazyka - úroveň B1
- Vlastné auto potrebné na dochádzku do zamestnania

WHC Slovakia s.r.o. pôsobí na trhu práce už 17 rokov ako úspešná personálna agentúra, zameraná na poskytovanie komplexných HR služieb. Zabezpečujeme bezplatnú registráciu vo vlastnej databáze pre záujemcov hľadajúcich príležitostné, ale aj stále pracovné možnosti. Našim cieľom je poskytovanie kvalitných služieb v záujme spokojnosti našich klientov a zamestnancov. Medzi uchádzačmi sa nachádzajú ľudia s rôznym profilom, so záujmom o zaučené práce, odborníci s viacerými diplomami, hovoriaci cudzie jazyky, alebo so skúsenosťami vo vedení.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (5091/2005-OSS 228/2005)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov