Pridať inzerát

Hľadáme šikovnú účtovníčku s miestom výkonu práce v Győri!

WHC Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Győr, Maďarsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacvýška mzdy závisí od skúsenosti uchádzača
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za účtovanie faktúr dodávateľských faktúr na projekte, zálohových faktúr
Včasné účtovanie dodávateľských faktúr kvôli úhradám dodávateľských faktúr
Zodpovednosť za správne zaúčtovanie účtovných položiek
spolupráca pri kontrole a zaúčtovaní faktúr do DPH
spolupráca s kolegami na projekte
Zodpovednosť za mesačné/kvartálne a ročné uzávierkové operácie
Aktívna komunikácia s centrálou v Nemecku (v nemeckom alebo v anglickom jazyku)

- telefón aj na súkromné účely
- firemné akcie
- príspevok na škôlku
- preplatenie jazykového kurzu ANJ/DE
- SICK DAYS
- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- stabilné zázemie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

stavebný priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

účtovníčka

Počet rokov praxe

2

WHC Slovakia s.r.o. pôsobí na trhu práce už 15 rokov ako úspešná personálna agentúra, zameraná na poskytovanie komplexných HR služieb. Zabezpečujeme bezplatnú registráciu vo vlastnej databáze pre záujemcov hľadajúcich príležitostné, ale aj stále pracovné možnosti. Našim cieľom je poskytovanie kvalitných služieb v záujme spokojnosti našich klientov a zamestnancov. Medzi uchádzačmi sa nachádzajú ľudia s rôznym profilom, so záujmom o zaučené práce, odborníci s viacerými diplomami, hovoriaci cudzie jazyky, alebo so skúsenosťami vo vedení.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (5091/2005-OSS 228/2005)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov