Pridať inzerát

Riaditeľ hotela - Dunajská Streda

WHC Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dunajská Streda
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vedenie hotela, zabezpečenie chodu jeho prevádzky a nadpriemerného vyťaženia kapacít,
zodpovednosť za prípravu a plnenie obchodných, investičných a finančných cieľov,
príprava a kontrola rozpočtu hotela, zastrešovanie obchodno-marketingových aktivít,
koordinácia všetkých činností hotela, vykonávanie dohľadu nad prebiehajúcimi akciami a podujatiami,
podieľanie sa na výbere zamestnancov,
kontrola práce zamestnancov,
zodpovednosť za hodnotenie a motivovanie zamestnancov,
podnecovanie a prínos návrhov na doplnenie a rozvoj produktov a služieb hotela, dohľad nad spokojnosťou hostí a dodržiavaním kvality poskytovaných služieb

práca v stabilnej spoločnosti
mladý a inšpirujúci kolektív
motivujúce finančné ohodnotenie
možnosť ďalšieho vzdelávania a profesionálneho rozvoja
množstvo zamestnaneckých zliav a výhod

Informácie o výberovom konaní

Vaša kontaktná osoba:
Arnold Bozi
0036703802890
arnold.bozi@whc-slovakia.com

Životopisy čakáme v maďarskom a slovenskom jazyku!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Náš partner je stabilná firma v oblasti gastronómie a turistiky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

- min. 5 ročná skúsenosť na podobnej pozícií (vedenie hotela s 50+ lôžkami s prevádzkou wellness)
- znalosť slovenského aj maďarského jazyka slovom aj písmom
- znalosť minimálne jedného ďalšieho cudzieho jazyka na komunikatívnej úrovni
- komunikatívnosť a profesionálne vystupovanie
- zodpovednosť a lojálnosť
- sebaistota a vysoká profesionalita
- ochota pracovať nad rámec bežných povinností
- skúsenosti s vedením tímu pracovníkov

Administratívne znalosti:
Personalistika - základy
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Fakturácia – pokročilý

WHC Slovakia s.r.o. pôsobí na trhu práce už 15 rokov ako úspešná personálna agentúra, zameraná na poskytovanie komplexných HR služieb. Zabezpečujeme bezplatnú registráciu vo vlastnej databáze pre záujemcov hľadajúcich príležitostné, ale aj stále pracovné možnosti. Našim cieľom je poskytovanie kvalitných služieb v záujme spokojnosti našich klientov a zamestnancov. Medzi uchádzačmi sa nachádzajú ľudia s rôznym profilom, so záujmom o zaučené práce, odborníci s viacerými diplomami, hovoriaci cudzie jazyky, alebo so skúsenosťami vo vedení.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (5091/2005-OSS 228/2005)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov