Pridať inzerát

Logistik manipulant - skladník

WHC Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 710 EUR/mesiachrubá mzda až 950 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zásobuje výrobnú linku výrobnými dielmi na výrobu produktu
- Navážanie jednotlivých dielov vykonáva podľa pracovných návodov
- Pripravuje diely podľa výpisu z tlačiarne podľa pracovného návodu a kontrolného predpisu
- Dbá na dodržiavanie lay-outu a FIFO metódy
- Kontroluje množstvo jednotlivých výrobných dielov pri výrobnej linke

Základná hodinová mzda od EUR 4,42
Tímový bonus vo výške 0-10 % zo základnej mzdy
Osobné ohodnotenie až do výšky 20%
Dochádzkový bonus do výšky 75 €
Príspevok na cestovné až do výšky 46 € podľa vzdialenosti od miesta trvalého bydliska
Stravné lístky v hodnote 4 € (zamestnávateľ prispieva plnou sumou 4 €)
13. plat poskytnutý nasledovne: 50 % v lete a 50 % v zime
Mzdové zvýhodnenia a príplatky:
Mzdové zvýhodnenie za prácu v noci 1,432 € / hod.
Mzdové zvýhodnenie za prácu v sobotu 1,79 € / hod.
Mzdové zvýhodnenie za prácu v nedeľu 3,58 € / hod.
Mzdové zvýhodnenie za prácu nadčas cez týždeň vo výške 25% priemerného zárobku
Príplatok za prácu nadčas cez víkend vo výške 50% z priemerného zárobku
Príplatok za odpracovaný sviatok 100% z priemernej hodinovej mzdy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

skúsenosť s prácou na vysokozdvižnom vozíku
VZV preukaz výhodou, no nie je podmienkou (po zaškolení obnovenie VZV preukazu na náklady spoločnosti)
manuálna zručnosť
precíznosť
schopnosť pracovať na 3 zmeny

Naša spoločnosť je stabilným a dynamicky sa rozvíjajúcim poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov „sprostredkovanie-recruiting“. Zabezpečuje bezplatnú registráciu vo vlastnej databáze pre záujemcov hľadajúcich príležitostné aj stále pracovné príležitosti. Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Ulica Biskupa Kondého 4577/16
92901 Dunajská Streda