Pridať inzerát

Vedúci úseku sprostredkovania práce

WHC Slovakia s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 500 - 3 500 EUR/mesiackonečná mzda závisí od skúsenosti uchádzača
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

WHC Slovakia hľadá do svojho tímu pracovníka na pozíciu: vedúci úseku sprostredkovania práce.
Pracovná náplň:
- operatívne a odborné riadenie sprostredkovateľských aktivít spoločnosti WHC Slovakia
- vypracovanie stratégie predaja na riadenom úseku
- vyhľadávanie nových obchodných príležitostí, akvizícia nových klientov
- vypracovanie a realizácia krátkodobých, strednodobých a dlhodobých cieľov
- príprava a implementácia obchodného plánu na aktuálny rok
- zastupovanie a reprezentácia spoločnosti, komunikácia s klientmi
- vypracovanie a aplikácia účinných metód poskytovaných služieb a riadiacich
postupov

Čo ponúkame:
- Vynikajúce mzdové podmienky, štvrťročné bonusy, prémie
- Stabilné firemné zázemie
- Firemný notebook, firemný telefón
- Možnosť home office
- Možnosť odborného vzdelávania
- Team building

Informácie o výberovom konaní

životopisy čakáme aj v anglickom alebo v nemeckom jazyku!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Naša spoločnosť pôsobí na trhu už viac ako 15 rokov ako úspešná personálna agentúra, zameraná na komplexné HR riešenia.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ľudské zdroje

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

vedúci pracovník na úseku sprostredkovania pracovných síl
5

Podmienky:
-minimálne 5 ročná prax ako vedúci pracovník na úseku sprostredkovania pracovných síl
-znalosť anglického, príp. nemeckého jazyka na konverzačnej úrovni
-flexibilita, odolnosť voči stresu, orientácia na zákazníka
-vodičský preukaz B
-vysokoškolské vzdelanie v odbore HR je výhodou

-životopisy čakáme aj v anglickom alebo v nemeckom jazyku!

Naša spoločnosť je stabilným a dynamicky sa rozvíjajúcim poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov „sprostredkovanie-recruiting“. Zabezpečuje bezplatnú registráciu vo vlastnej databáze pre záujemcov hľadajúcich príležitostné aj stále pracovné príležitosti. Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Ulica Biskupa Kondého 4577/16
92901 Dunajská Streda