Pridať inzerát

Zástupca vedúceho skladu

WESTech, spol. s r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 500 EUR/mesiacMesačný plat pozostáva z fixnej zložky vo výške 1.100 EUR brutto/mesiac a variabilnej zložky až do výšky 400 EUR/mesiac (v závislosti od výkonu). Mesačne spolu teda môžete zarobiť max. až 1.500 EUR.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miestom výkonu práce bude prvý polrok Banská Bystrica a následne od cca júla 2021 Bratislava. V prípade kandidáta z Banskej Bystrice a okolia, ktorý bude ochotný sa presťahovať do BA, mu pomôžeme s relokáciou a hľadaním ubytovania v BA. V prípade kandidáta z BA a okolia, ktorý bude prvý polrok dochádzať do Banskej Bystrice, mu v Bystrici zabezpečíme ubytovanie a pokryjeme náklady na cestovanie. Podrobnosti preberieme na osobnom pohovore.

- budete zodpovedný/á za organizáciu práce v sklade, ktorý sa stará o komplexné procesy medzinárodného zákazníka
- budete riadiť tím skladníkov (10 - 15) na základe už nastavených procesov
- súčasťou Vašej práce bude denná komunikácia s ďalšími oddeleniami vo firme a s dodávateľmi - aj v angličtine (ako je nákup, obchod, finančné oddelenie, reklamácie apod.), kontrola kvality a nastavovanie opatrení pre neustále zlepšovanie
- stanete sa dôležitou súčasťou skladovej a prepravnej operatívy, ktorá prináša kvalitnú službu až ku zákazníkovi
- výkon práce je v sklade s novým skladovým systémom WMS
- privítame Vaše návrhy na optimalizáciu a zlepšenie v zverenej oblasti

- stabilné pracovné miesto v silnej a zdravej spoločnosti
- tím, ktorý spolu drží a ťahá za jeden koniec
- moderné technické vybavenie
- pracovné oblečenie
- možnosti odborného vzdelávania v pracovnej dobe
- systém benefitov firmy WESTech (MultiSport karta, konto Benefit Plus, zamestnanecké zľavy, príspevky pri životných udalostiach, odmena za sprostredkovanie zamestnanca, kurzy AJ na pracovisku, firemné akcie, dotovaný pitný režim)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- prax na obdobnej pozícii v oblasti logistiky min. 2 roky
- skúsenosti s WMS riadeným skladom podmienkou
- dobré znalosti práce s PC (Excel, Word, Internet, Outlook)
- aktívna znalosť AJ (pravidelná komunikácia v AJ)
- ste spoľahlivý/á, zodpovedný, máte rád/rada flexibilitu a rýchlosť, ktorou sa vyznačuje dynamické prostredie logistiky
- rád/rada pracujete v kolektíve
- disponujete dobrými organizačnými zručnosťami (organizácia práce) a riadiacimi zručnosťami (pracovný kolektív)
- otvorená pracovná komunikácia
- prax v riadení vysokozdvižného vozíka
- dobre zvládate fyzickú a psychickú pracovnú záťaž

Spoločnosť WESTech, s.r.o.

WESTech je obchodná spoločnosť, ktorá na trhu Európskej únie pôsobí už 20 rokov. Sme súčasťou nadnárodnej siete ELKO GROUP s celkovým ročným obratom 1,883 miliardy USD. WESTech spolu s dcérskymi spoločnosťami zamestnáva 400 zamestnancov.

Sme partnerom viac ako 200 významných svetových značiek na trhu (Apple, JBL, Lacie, Zens, Devia, Intel, AMD, Eset, hp, Dell, WD, Seagate, Huawei, Asus, Lenovo, Logitech, Satechi , Harman Kardon, Bose, Gigabyte, Microsoft, Ubiquiti, Mikrotik, Zyxel a ďalší)

VOLUME, VAD a RETAIL/eTail sú tri kľúčové obchodné oddelenia, ktoré sme vybudovali počas 20 rokov existencie našej spoločnosti.

VOLUME Team – Zabezpečuje predaj tovaru a služieb pre firemných zákazníkov. Náš obchodník, zaistí riešenie vašej objednávky od A po Z. Pre stálych zákazníkov máme pripravené výhodnejšie podmienky.
VAD Team – Tím certifikovaných odborníkov zabezpečuje profesionálnu realizáciu veľkých IT projektov. Zabezpečuje predaj tovaru a služieb s pridanou hodnotou veľkým zákazníkom (bankový sektor, štátne organizácie, školstvo, priemyselné podniky).
RETAIL/eTail Team – Úlohou tohto tímu je spájať znalosti našich partnerov a sprístupňovať ich našim zákazníkom. Zabezpečuje obchodný servis pre RETAIL/eTAIL zákazníkov vrátane vlastnej siete predajní a eshopov.

Spoločnosť WESTech je vlastníkom významnej siete predajní

iStores - Apple Premium Reseller.
iStores je sieť prémiových predajní výrobkov Apple a príslušenstva k nim. V súčasnosti má na Slovensku a v Českej republike pätnásť predajní vo veľkých nákupných centrách a dve výkonné online predajne – istores.sk a istores.cz. Predajne s ročným obratom vyše šesťdesiat miliónov € navštívia ročne milióny zákazníkov.

ProGamingShop.sk, MP3.sk

ProGamingShop.sk je najväčší herný špecialista v predajni hier, herných konzol, počítačov a príslušenstva k nim. MP3.sk je jeden z popredných predajcov mobilných zariadení, príslušenstva a rôznych technologických vychytávok. Na Slovensku pôsobíme už viac ako 18 rokov, vlastníme 18 predajní a 2 online predajne – progamingshop.sk a mp3.sk s ročným obratom 20 miliónov EUR. Prostredníctvom značky supergamer pôsobíme v etaili aj na českom – supergamer.cz - a maďarskom trhu – supergamer.hu

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Stará Vajnorská 17
831 04 Bratislava