Pridať inzerát

Obrábač kovov

WERTHEIM Administration, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dunajská Streda
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 - 1 300 EUR/mesiacZákladná mzda od 850 € brutto. Finálna mesačná mzda závisí od skúseností kandidáta + variabilná zložka + prémie + nadčasy.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zapracovanie na pracovisku (práca je vhodná aj pre absolventa - všetko Vás naučíme)
• CNC Píla – prichystanie materiálu
• Kontrola rozmerov pomocou základných meracích nástrojov (posuvným meradlom)
• Výber programu
• Úprava programu
• Využíva všetky technologické možnosti stroja
• Udržiavanie poriadku na pracovisku

• stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• dochádzkový bonus 50,- € (po splnení podmienok), od 1.7.2022 100,- €
• motivačný bonu vo výške 0 - 20% hodinovej mzdy za každú odpracovanú hodinu
• 13. plat (po odpracovaní 24 mesiacov)
• stravovanie zamestnancov nad rámec ZP
• možnosť ubytovania
• príjemný kolektív

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

čítanie technických výkresov
počítačová znalosť
ochota učiť sa nové veci
presnosť a spoľahlivosť
výhodou je prax s obsluhou kovoobrábacích zariadení

Spoločnosť Wertheim je súčasťou nadnárodného koncernu so sídlom v rakúskom Guntramsdorfe. Na Slovensku je od roku 1990, ako prvá investícia zahraničného kapitálu do priemyselnej výroby. Patríme medzi najväčších zamestnávateľov v regióne.
Na Slovensku pôsobíme v 3 závodoch: v Dunajskej Strede, Kostolných Kračanoch a v Modre.
Sme významný producent trezorov, kovových konštrukcií pre výťahy
a pre pohyblivé schody ako aj iných kovových konštrukcií strojov a zariadení.
Sme špecialisti v oblasti zvárania (okolo 14 000 druhov výrobkov) – pre klientov zo Švajčiarska, Rakúska a Nemecka.

Výrobný program:
- trezory (od roku 1852)
- dielce výťahových konštrukcií
- nosné konštrukcie pohyblivých schodov
- kovové konštrukcie strojov a zariadení pre ťažký automobilový priemysel

Technológie:
- laser,
- vysekávanie,
- ohýbanie,
- zváranie,
- povrchová úprava - pieskovanie, lakovanie,
- montáž,... (multistupňová výroba)

Moderná technológia a technické know - how umožňujú Wertheimu pružne reagovať na potreby zákazníkov.