Pridať inzerát

Zástupca majstra

WERTHEIM Administration, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kračanská cesta 49, Dunajská Streda
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zastupovanie majstra v oblasti plánovania, riadenia a kontrolovania výkonu zamestnancov, zadeľovanie prác zamestnancom,
- usmerňovanie, motivovanie a hodnotenie pracovných výkonov zamestnancov,
- riešiť pracovnú disciplínu a výkonnosť zamestnancov;
- vykonávanie medzioperačnej a výstupnej kontroly výrobkov, kontrolovanie kvality vykonávaných prác,
- riešenie problémových situácií, prijatie nápravných opatrení na ich odstránenie,
- navrhovať opatrenia na zlepšenie výroby,
- mesačne kontrolovať prítomnosť zamestnancov a pridelených pracovníkov, vyhotovovať a potvrdzovať záznamy, včas doručovať dokumenty potrebné k odmeňovaniu na personálne oddelenie,
- riešiť reklamácie v spolupráci s inými oddeleniami,
- komunikovať s oddelením kvality, s oddelením konštrukcie a technickej prípravy výroby, resp. technológie,
- zodpovednosť za dodržiavanie dodacích termínov,
- nutné ovládať nemecký alebo anglický jazyk min. na úrovni B2.

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnoti
- príjemný kolektív
- 13. plat po dvoch rokoch
- sociálny program
- stravovanie v jedálni alebo gastrokarta

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2021 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP R/3 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

- zodpovedný prístup k práci s orientáciou na dosahovanie výsledkov
- dobré organizačné schopnosti
- schopnosť čítať technické výkresy
- riadiace skúsenosti vo výrobe minimálne 2 roky
- nutné ovládať slovenský jazyk a nemecký/anglický jazyk

Spoločnosť Wertheim je súčasťou nadnárodného koncernu so sídlom v rakúskom Guntramsdorfe. Na Slovensku je od roku 1990, ako prvá investícia zahraničného kapitálu do priemyselnej výroby. Patríme medzi najväčších zamestnávateľov v regióne.
Spoločnosť má na Slovensku 3 závody: v Dunajskej Strede, Kostolných Kračanoch a v Modre.
Sme významný producent trezorov, kovových konštrukcií výťahov, pohyblivých schodov a kovových konštrukcií strojov a zariadení, špecialista v oblasti zvárania.
Sme špecialisti v oblasti zvárania (okolo 14 000 druhov výrobkov) – pre klientov zo Švajčiarska, Rakúska a Nemecka.

Výrobný program:
- trezory – rodinné striebro firmy (od roku 1852)
- dielce výťahových konštrukcií - napr. šachtový materiál, protizávažie, nosič motora, …
- konštrukcie pohyblivých schodov
- kovové konštrukcie strojov a zariadení
Technológie:
- laser, vysekávanie, ohýbanie, zváranie, povrchová úprava - pieskovanie, lakovanie, montáž,... (multistupňová výroba)

Moderná technológia a technické know - how umožňujú Wertheimu pružne reagovať na potreby zákazníkov.

Adresa spoločnosti

Kračanská cesta 49
929 01 Dunajská Streda

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Eva Sopúchová
Tel.: +421911954689
E-mail: poslať životopis