Pridať inzerát

Vodič nákladného motorového vozidla, kamiónu

WERTHEIM Administration, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dunajská Streda
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič nákladného motorového vozidla, kamiónu vedie vozidlá s ťažkým nákladom a dopravuje náklad pri krátkych a diaľkových cestách do cieľovej stanice (do miesta určenia).

- Starostlivosť o pridelené vozidlo
- V prípade nutnosti práca s VZV – nakládka / vykládka nákladu do prideleného nákladného vozidla/kamiónu (iba s platným oprávnením)
- Vykonáva ďalšie práce súvisiace s pracovným zaradením podľa pokynu svojho nadriadeného

- stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
- 13. plat (po dvoch rokoch zamestnania)
- motivačný bonus
- dochádzkový bonus
- preplácanie nadčasov
- stravovanie v závodnej jedálni alebo e-stravné lístky
- možnosť ubytovania
- príjemný kolektív

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

2

- vodičský preukaz sk. CE, CE1 (kamión nad 12t aj s prívesom)
- kvalifikovaná karta vodiča
- doklad o psychickej spôsobilosti vodiča
- prax ako vodič kamiónu aspoň 2 roky
- presnosť, spoľahlivosť, flexibilita

Spoločnosť Wertheim je súčasťou nadnárodného koncernu so sídlom v rakúskom Guntramsdorfe. Na Slovensku je od roku 1990, ako prvá investícia zahraničného kapitálu do priemyselnej výroby. Patríme medzi najväčších zamestnávateľov v regióne.
Spoločnosť má na Slovensku 3 závody: v Dunajskej Strede, Kostolných Kračanoch a v Modre.
Sme významný producent trezorov, kovových konštrukcií výťahov, pohyblivých schodov a kovových konštrukcií strojov a zariadení, špecialista v oblasti zvárania.
Sme špecialisti v oblasti zvárania (okolo 14 000 druhov výrobkov) – pre klientov zo Švajčiarska, Rakúska a Nemecka.

Výrobný program:
- trezory – rodinné striebro firmy (od roku 1852)
- dielce výťahových konštrukcií - napr. šachtový materiál, protizávažie, nosič motora, …
- konštrukcie pohyblivých schodov
- kovové konštrukcie strojov a zariadení
Technológie:
- laser, vysekávanie, ohýbanie, zváranie, povrchová úprava - pieskovanie, lakovanie, montáž,... (multistupňová výroba)

Moderná technológia a technické know - how umožňujú Wertheimu pružne reagovať na potreby zákazníkov.

Adresa spoločnosti

Kračanská cesta 49
929 01 Dunajská Streda