Pridať inzerát

Kvalitár / kontrolór v strojárskej výrobe

WERTHEIM Administration, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kračanská cesta 49, Dunajská Streda
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 860 - 1 500 EUR/mesiacMzda je závislá od skúseností kandidáta ako aj od počtu odpracovaných hodín (variabilná zložka, nadčasy + príplatky).
  • Termín nástupu: 28.2.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola technickej dokumentácie
- monitorovanie kvality produktov podľa dokumentácie
- kontrola meradiel
- vypracovanie protokolov merania
- rozhoduje o nakladaní s chybnými produktmi

stabilná práca v zahraničnej spoločnosti na pracovnú zmluvu
13.plat po dvoch rokoch
motivačný bonus až do 20 % z hodinovej mzdy
dochádzkový bonus 50 €
práca na 1 zmenu
gastrokarta alebo jedáleň
priateľský kolektív

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2022 (ostáva ešte 30 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Spoločnosť Wertheim je súčasťou nadnárodného koncernu so sídlom v rakúskom Guntramsdorfe. Na Slovensku je od roku 1990, ako prvá investícia zahraničného kapitálu do priemyselnej výroby. Patríme medzi najväčších zamestnávateľov v regióne.
Na Slovensku pôsobíme v 3 závodoch: v Dunajskej Strede, Kostolných Kračanoch a v Modre.
Sme významný producent trezorov, kovových konštrukcií pre výťahy
a pre pohyblivé schody ako aj iných kovových konštrukcií strojov a zariadení.
Sme špecialisti v oblasti zvárania (okolo 14 000 druhov výrobkov) – pre klientov zo Švajčiarska, Rakúska a Nemecka.

Výrobný program:
- trezory (od roku 1852)
- dielce výťahových konštrukcií
- nosné konštrukcie pohyblivých schodov
- kovové konštrukcie strojov a zariadení pre ťažký automobilový priemysel

Technológie:
- laser,
- vysekávanie,
- ohýbanie,
- zváranie,
- povrchová úprava - pieskovanie, lakovanie,
- montáž,... (multistupňová výroba)

Moderná technológia a technické know - how umožňujú Wertheimu pružne reagovať na potreby zákazníkov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Eva Sopúchová
Tel.: +421911954689
E-mail: poslať životopis