Pridať inzerát

Asistent(-ka) CEO | Marketingový špecialista Junior (TPP)

WERCHEM, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nové Mesto nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacPo skúšobnej dobe: bonusová zložka k platu na základe dosahovaných cieľov
  • Termín nástupu: 1.9.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného, komunikatívneho kolegu alebo kolegyňu do zabehnutého tímu v etablovanej spoločnosti. Pozícia je vhodná aj pre čerstvú absolventku (absolventa), samozrejme seniornejší kandidáti sú tiež vítaní.

Jedná sa o rastovú pozíciu. Znalosť anglického jazyka na dobrej úrovni je požadovaná.

Náplň práce
1) 30 % Asistent CEO
- Management kalendára CEO
- Organizácie stretnutí s obchodnými partnermi
- Vyhotovovanie zápisov zo stretnutí, príprava prezentácií
- Travel management, booking leteniek, hotelov, dopravy
- Office Management, ako sú cateringy, nákupy HW, atď
- Správa vozového parku
- Management zmluvnej dokumentácie, komunikácia s advokátskymi kanceláriami
- Práca s CRM Systémom

2) 70% Junior Marketing špecialista
- podporí naše obchodné oddelenie v marketingových aktivitách v oblasti LinkedIn, Facebook, Instagram a Newslettru. Tvojou úlohou bude manažovanie sociálnych kanálov, vytváranie obsahu, engagement celej existujúcej komunity a jej rozširovanie
- bude spolupracovať na marketingových analýzach trhu, cenotvorbe, prieskumoch
- bude komunikovať so zákazníkmi spoločnosti pri hodnotení spokojnosti a anketách
- bude organizovať eventy pre našich klientov a má reprezentatívne vystupovanie
- manažment reklám na FB, LI a SEO
- copywriting v oblasti IT

Výhodou (nie podmienkou) sú nasledovné body :
- predchádzajúca skúsenosti s vyhodnocovaním analytických dát z Facebook a LinkedIn, resp. Google Analytics
- skúsenosť s marketingovými nástrojmi
- skúsenosť s marketingovými analýzami zo školského prostredia, alebo firemného prostredia

Očakávame:
- integritu, korektnosť, pracovné nasadenie
- dobré komunikačné schopnosti, schopnosť presadiť sa
- odolnosť voči stresu
- snahu posunúť veci dopredu a samostatnosť

* Profesionálne pracovné prostredie (NTBook, Apple smartphone aj na súkromné účely)
* Rýchly osobnostný a kariérny rast
* Používanie cudzieho jazyka na veľmi frekventovanej báze
* Mladý team kolegov
* Internacionalita a dynamika
* Možnosť pôsobiť v rôznych segmentoch

Finančné benefity:
* Finančný bonus za odporúčanie vhodného kandidáta od 500 - 1000 EUR
* Extra dni voľna pre špeciálne udalosti v živote, ako svadba, narodenie dieťaťa

Ďalšie benefity:
* Financný benefit na stravu
* Individuálny prístup zo strany spoločnosti
* Homeoffice

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, marketingové, obchodné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Obchodná spoločnosť pôsobiaca na Slovenskom a Českom trhu od roku 1997.
Hlavným odvetvím predaja je spojovací materiál. Ďalej je to priemyselná chémia, brusivo a náradie a špeciálne diely na základe výkresovej dokumentácie zákazníka.
Predaj hlavne koncovým zákazníkom ale i distribútorom.
Viac info na www.werchem.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Piestanska 1202/44
915 01 Nove Mesto nad Vahom