Pridať inzerát

Obchodný zástupca

WEOPACK s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 200 EUR/mesiacfix + provízie z predaja a výkonnostné odmeny
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- akvizičná činnosť
- aktívny predaj a ponuka tovaru našej spoločnosti
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- pravidelný reporting

- služobný automobil
- mobilný telefón
- tablet
- firemné školenia
- stravné lístky
- flexibilná pracovná doba
- motivujúce platové ohodnotenie
- špeciálne odmeny
- možnosť kariérneho rastu
- príjemné pracovné prostredie v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, ste flexibilný a ochotný neustále sa učiť nové veci, pošlite nám svoj štrukturovaný životopis e-mailom a uveďte prosím svoj možný termín nástupu.
Vhodných uchádzačov pozveme na osobný pohovor.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas spoločnosti WEOPACK s.r.o. so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č.428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania a to až do odvolania písomnou formou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchod, HORECA

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax v obore vítaná

Do nášho kolektívu hľadáme novú kolegyňu / kolegu, ktorý bude príjemný, komunikatívny, energický, spoločenský, reprezentatívny, samostatný, zodpovedný, dochvíľny, pracovitý a aktívny vodič.

Musí mať zmysel pre samostatnosť a organizáciu práce, schopnosť analytického myslenia a veľmi dobré prezentačné schopnosti.

Ponúkame prácu v príjemnom kolektíve, služobné auto aj na súkromné účely a motivujúci plat, ktorý sa skladá z fixnej zložky, veľmi zaujímavého percentuálneho odmeňovania a výkonnostných bonusov.

Ak vieš pracovať pod neustálym tlakom, si dravý a priebojný, hľadáme PRÁVE TEBA!

Výroba a veľkoobchod s obalovým materiálom a sortimentom pre HORECA segment.

Adresa spoločnosti

Drevárska 23
902 01 Pezinok